Bc. Gabriela Harčaríková

Bc. Gabriela Harčaríková, dentálna hygienička. Narodila sa v Prešove. Štúdium na Fakulte zdravotníckych odborov Prešovskej univerzity v Prešove v odbore dentálna hygiena ukončila v roku 2013. Počas štúdia na vysokej škole sa zúčastnila stáže na Stomatologickej klinike vo Fakultnej nemocnici v Hradci Králové, do r. 2018 pracovala v súkromnej zubnej ambulancii v Prešove. Od roku 2018 patrí do tímu Schill Dental Clinic v Bratislave. Pravidelnou účasťou na školeniach sa neustále zdokonaľuje vo svojom odbore. Hovorí anglicky.


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.