BriteSmile

BriteSmile™ - Technológia v službách krásy

 

BriteSmile™ je technológia, vyvinutá pod dohľadom Dr. Johna Warnera, popredného vedca NASA a člena tímu, ktorý stál pri zrode Hubblovho vesmírneho teleskopu.

Na Západe a predovšetkým v USA je bielenie zubov technológiou BriteSmile™ mimoriadne žiadanou procedúrou. Na Slovensku sa táto služba začala ponúkať len nedávno a preto mnohí nepoznajú jej výhody, prípadne majú nepresné informácie o jej možných vplyvoch. Niektorí pacienti sa napr. obávajú, že táto metóda poškodzuje zubnú sklovinu. Univerzita Medicíny a Zubného lekárstva v New Jersey vykonala predklinické testovanie vplyvov BriteSmile™ na zuby so zistením, že nedošlo k žiadnemu zmäkčeniu skloviny a ani kompozitných materiálov v zubných výplniach. Rovnaké výsledky boli potvrdené aj s pomocou skenovania elektrónovým mikroskopom.
 

  • Táto technológia je revolučným prielomom na poli bielenia zubov a poskytuje pacientom jednoduchý, bezpečný a trvácny spôsob dosiahnutia optimálnej farby zubov.
  • V priebehu jedinej 60 minútovej návštevy v ordinácii je tak možno odstrániť z vašich zubov farbivo od čaju, kávy, alebo iných nápojov, či stopy po fajčení.
  • Patentovaná technológia bielenia zubov BriteSmile™, je založená na aktivácii 15%-ného peroxidového gelu jemným modrým svetlom (nejedná sa o UV, tepelné ani o laserové žiarenie).
  • Rovnomerne a bezpečne vybieli vaše zuby v priemere až o 9 farebných odtieňov.
  • Procedúra trvá jednu hodinu a je bezbolestná.
  • Bieliaci efekt je dlhodobý, výsledok pretrvá 2-3 roky.

Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.