CENNÍK SLUŽIEB

Schill Dental Clinic Praha


Vieme, že ošetrenie zubov nie je lacnou záležitosťou. V Schill Dental Clinic robíme všetko preto, aby boli výsledky našej práce trvácne a navyše s dlhodobou zárukou.
Aby ste nemuseli robiť kompromis v kvalite a mohli Vašim zubom dopriať kvalitnú starostlivosť, pripravíme Vám plán ošetrení a spôsob financovania liečby.

 

Za kvalitou si stojímeSvojou prácou ručíme za vašu spokojnosť. Sme tím špičkových odborníkov, ktorí sa neustále vzdelávajú, aby efektívne zavádzali svetové novinky do prostredí našich kliník.

Finančný plán pre každéhoAj veľký počet ošetrení vieme rozložiť v čase a naplánovať tak ich financovanie, aby boli ošetrenia finančne dostupné pre každého.

SKRÁTENÝ CENNÍK

Spolupráca so zdravotnou poisťovňou je obmedzujúca nielen pre nás, ale aj pre našich pacientov. Poisťovne majú limity, ktorými nás nútia ustúpiť z našich
štandardov. Preto nespolupracujeme so zdravotnými poisťovňami. Ak chceme, aby boli výsledky našej práce trvácne, nemôžeme robiť kompromisy. Poskytujeme štandard, ktorý si naši klienti naozaj zaslúžia.

Vstupné vyšetrenie je prvým kontaktom medzi stomatológom a novým klientom. Počas tejto prvej návštevy sa zameriame na celkový stav vašej ústnej dutiny. Už počas prvej návštevy pochopíte, že o vás bude kvalitne postarané.

Naše konzultácie sú určené klientom, ktorým si želajú detailné vysvetlenie zákrokov. Počas rozhovoru so špecialistom sa dozviete všetko, čo vás zaujíma, vysvetlíme vám plán liečby a trvanie jednotlivých zákrokov.

Fotokompozit je funkčný a šetrný výplňový materiál, ktorý spĺňa najvyššie estetické nároky na biele plomby.

Fazety sú tenké keramické plôšky, ktoré sa lepia na vonkajší povrch zuba. Aj po ošetrení zostanú zuby vitálne a plne funkčné. Ich úlohou je zakryť praskliny, ryhy či odštiepený kúsok zuba. 

Zubná korunka navracia pôvodný tvar zubu, ktorý je z väčšej časti mechanicky poškodený, alebo oslabený. V Schill Dental Clinic sme ako prví na Slovensku prišli s technológiou Cerec®, vďaka ktorej vám vyrobíme korunku na počkanie.

Chýbajúci zub nemusí byť problém. Zubný implantát je dlhodobé a vysokokvalitné riešenie. Ide o skrutku vloženú do kosti, ktorá poskytuje stabilnú základňu pre korunku zuba. V Schill Dental Clinic využívame vysokokvalitné nemecké a švajčiarske implantáty.

Napriek tomu, že krivé zuby sú najmä estetickou vadou, ignorovanie tohto problému môže viesť k iným problémom. V Schill Dental Clinic pracujeme nielen s  fixnými, ale  aj snímateľnými a neviditeľnými zubnými strojčekmi vhodnými pre všetky vekové kategórie - deti, mladých i dospelých.

V Schill Dental Clinic využívame inovatívnu a neinvazívnu metódu bielenia Pure Whitening, ktorá ponúka možnosť kombinovaného i ambulantného bielenia. Takéto bielenie vám pri správnej starostlivosti vydrží aj niekoľko rokov. 

Stiahnite si náš kompletný cenník (PDF, 1.55 MB)


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.