PRAHA

Cenník služieb a zákrokovVieme, že ošetrenie zubov nie je lacnou záležitosťou. V Schill Dental Clinic robíme všetko preto, aby boli výsledky našej práce trvácne a navyše s dlhodobou zárukou.

Aby ste nemuseli robiť kompromis v kvalite a mohli Vašim zubom dopriať kvalitnú starostlivosť, pripravíme Vám plán ošetrení a spôsob financovania liečby.

Za kvalitou si stojímeSvojou prácou ručíme za vašu spokojnosť. Sme tím špičkových odborníkov, ktorí sa neustále vzdelávajú, aby efektívne zavádzali svetové novinky do prostredí našich kliník.

Finančný plán pre každéhoAj veľký počet ošetrení vieme rozložiť v čase a naplánovať tak ich financovanie, aby boli ošetrenia finančne dostupné pre každého.

CENNÍK VYBRANÝCH ZÁKROKOV

Spolupráca so zdravotnou poisťovňou je obmedzujúca nielen pre nás, ale aj pre našich pacientov. Poisťovne majú limity, ktorými nás nútia ustúpiť z našich
štandardov. Preto nespolupracujeme so zdravotnými poisťovňami. Ak chceme, aby boli výsledky našej práce trvácne, nemôžeme robiť kompromisy. Poskytujeme štandard, ktorý si naši klienti naozaj zaslúžia.

Základné vstupné vyšetrenie bez röntgenových snímok : 990 Kč

Vstupné vyšetrenie, OPG - panoramatická snímka : 2070 Kč

Vstupné vyšetrenie, OPG - panoramatická snímka, 2x Bitewing - záhryzová snímka : 2990 Kč

Vstupné vyšetrenie s röntgenovými snímkami a CT potrebné pre chirurgické zákroky : 5310 Kč

V prípade opakovaných prehliadok po pol roku, pri nízkej kazivosti, bez potreby RTG snímok: 570 Kč

Preventívna prehliadka s 2 x záhryzovou snímkou: 1490 Kč

Preventívna prehliadka s 2 x záhryzovou snímkou a 1 x panoramatickou snímkou: 2570 Kč

Na preventívnu prehliadku by ste mali prísť 2 x ročne. Jednoduché nedostatky chrupu vyriešime hneď.

15 200 Kč je cena samostatného implantátu a jeho zavedenia. 

K tomu je potrebné: lokálna anestézia, RTG snímka po zavedení implantátu, zavedenie vhojovacej čiapočky - pri 1 implantáte je cena: 18 180 Kč

Pri viacerých implantátoch sa anestézia a RTG účtuje len raz.

 

27 200 Kč je cena samostatného implantátu.

K tomu je potrebné: lokálna anestézia, RTG snímka po zavedení implantátu, zavedenie vhojovacej čiapočky - pri 1 implantáte je cena: 30 180 Kč

Pri viacerých implantátoch sa anestézia a RTG snímka účtuje len raz.

Fazety sú tenké keramické plôšky, ktoré sa lepia na vonkajší povrch zuba. 

Jednoduché odstránenie zubu, cena zahŕňa lokálnu anestéziu, vybratie jednokoreňového zuba a ošetrenie lôžka. V prípade viacerých extrakcií sa účtuje anestézia iba raz. Cena lokálnej anestézie je 410 Kč.

Komplikovaná extrakcia zuba múdrosti uloženého v kosti vrátane anestézie.

Záleží na rozsahu danej výplne, cena môže byť v prípade komplikovaných prác a prídavných anestézií do 6 000 Kč.

Liečenie kanálikov je jedným z najzložitejších zákrokov, preto sa u nás robí výlučne pod mikrsokopom. Cena závisí od počtu kanálikov, jeden kanálik stojí celkovo 7 590 Kč. Zuby majú od 1 po 4 kanáliky, ojedinele aj viac. Cena nezahŕňa korunku. Cena pri viacerých kanálikoch nie je násobkom ceny za jeden kanálik, je znížená o vybrané výkony, ktoré sa účtujú len raz.

Korunka sa vyrába v laboratóriu podľa odtlačkov.

Korunku vám vyrobíme v ambulancii počas jedinej návštevy podľa skenu a 3D modelácie. Cena záleží od vybraného materiálu. Nezahŕňa lokálnu anestéziu a menšie prídavné výkony. 

Detský pacient je náročný, potrebuje viac pochopenia a času aj pri malých zákrokoch. Často u nás strávi len pol hodinu a návštevy môžu byť opakované.

Cena ošetrenia závisí od stupňa znečistenia chrupu a počtu ošetrovaných zubov. Dentálna hygiena zahŕňa odstránenie zubného povlaku a kameňa pomocou ultrazvuku a ručných nástrojov, vyleštenie zubnej skloviny a bezbolestnú fluoridáciu. Ponúkame aj pieskovanie, pri ktorom odstránime povrchové pigmentácie.

Cena zubného strojčeka závisí od typu strojčeka, dĺžky a spôsobu liečby. Stanovíme ju na základe individuálnej konzultácie. Uvedená cena je za jednu čeľusť. Po konzultácií nasleduje vstupné vyšetrenie, ktoré zahŕňa špeciálnu KEFALO snímku pre ortodonciu, fotenie a odtlačky.

Okrem klasického zubného strojčeka si môžete vybrať neviditeľný strojček, cena za jednu čeľusť je od 60 000 Kč. Cena závisí od počtu priehľadných dláh.

Stiahnite si náš kompletný cenník (PDF, 1.55 MB)


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.