Schill Dental Clinic Bratislava | Zahn, Zahnarzt, Zahnambulanz | SCHILL dental clinic Zubár Bratislava a Žilina

MENU

Schill Dental Clinic Bratislava

Schill Dental Clinic - váš zubár v Bratislave

 

Schill Dental Clinic - váš zubár v Bratislave

V pokojnom prostredí Karloveského ramena, neďaleko bratislavskej Botanickej záhrady, na vás čaká stomatologická klinika vybavená na najvyššej európskej úrovni. Tím renomovaných zubárov so skúsenosťami v zahraničí absolvuje pravidelné školenia a pracuje pod dohľadom skúseného primára, ktorým je MUDr. Alexander Schill. Okrem toho, že zubní lekári majú k dispozícii všetky moderné prístroje a materiály, majú na vás aj dostatok času, aby vašim zubom poskytli všetko, čo k dokonalosti potrebujú. Ošetrujeme bezbolestne, s cieľom zachovať vám vlastné zuby čo najdlhšie, pretože niet nad vlastné a zdravé zuby.

Je dobré vedieť, že všetky prístroje modernej stomatológie sú priamo na klinike. Sú na jednom mieste a preto mnohé, i komplikované zákroky, zvládneme urobiť v priebehu jediného dňa.


Každý deň sme tu pre vás od 7.00 ráno do 19.00 večer.

Cez víkend Vám ponúkame v čase od 10.00 do 15.00 bratislavskú súkromnú zubnú pohotovosť, na ktorú sa môžete objednať na čísle 0903 280 280. 

Neváhajte a objednajte sa u vášho zubára v Bratislave - Schill Dental Clinic

Nájdete nás v budove za čerpacou stanicou. Zaparkovať môžete na jednom z priľahlých parkovísk.


Kontaktformular

Mit der Versendung des ausgefüllten Formulars nehmen Sie zur Kenntnis, dass Ihre personenbezogenen Daten von Schill Dental Clinic s.r.o. ausschließlich zum Zweck der Abwicklung Ihrer Bestellung verarbeitet werden.

Wir nehmen den Schutz Ihrer personenbezogenen Daten ernst und möchten Sie deshalb auf die Unterweisung der/des Betroffenen hinweisen, wo Sie alles Wissenswerte über Ihre Rechte und die Verarbeitungsweise Ihrer personenbezogenen Daten erfahren können.