DiagnoDent

Schill Dental Clinic Technológia DiagnoDent

 

DiagnoDent

prekoná aj oko odborníka

Dnes už mnoho ľudí rozumie tomu,  že pravidelná stomatologická starostlivosť pod dohľadom kvalifikovaného zubára, prevencia a pravidelné prehliadky u zubára sú dôležité v komplexnej starostlivosti o zdravie a krásu. Pravidelnosť ale i moderné technológie sú kľúčovými v skorej diagnostike poškodenia zubov.

DIAGNOdent - najpresnejšia diagnostika

S klasickými nástrojmi nie je spravidla možné vyšetriť napr. puklinya zubov atypického tvaru, preto diagnostiku dnes uľahčuje moderný laserový detektor. DiagnoDent na odhalenie zmien v zubnej štruktúre využíva zdravotne nezávadný laser. Zaznamená ich, upozorní zvukovým signálom, a zobrazí na monitore. váš stomatológ môže lepšie a presnejšie identifikovať problém a potom následne už sa dá situácia riešiť.

Veľkou výhodou v diagnostike zubných kazov DiagnoDent je fakt, že  pomocou laseru ich odhalí už v počiatočnom štádiu. Zistí to v zmenách vo fluorescencii zubnej štruktúry. Kaz pritom ešte nemusí byť  viditeľný. Ľudské oko je schopné spozorovať iba 57 % z toho, čo zachytí DiagnoDent.


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.