DIAGNOdent - odhalí zubný kaz už v zárodku

Čím ďalej, tým viac pacientom záleží na tom, aby mali zdravé a atraktívne zuby, preto je starostlivosť o ne dôležitá. Moderný človek si uvedomuje dôležitosť starostlivosti o chrup. Zodpovedne pristupuje k ústnej hygiene a nepodceňuje prevenciu a pravidelné prehliadky u stomatológa. Čím skôr sa zistí nejaký problém, či začiatok ochorenia, tým menší negatívny vplyv. Kým neviete, či postihla Vaše zuby patologická zmena, nemôžte ju začať liečiť... Dozviete sa to aj vďaka laserovému detektoru DIAGNOdent.


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.