Digitálny Röntgen: akurátnejší a menej škodlivý DenOptix

Zubní lekári v minulosti používali na röntgenové (RTG) snímky klasický film. Ich vyvolanie bolo komplikované a časovo náročné. I samotná manipulácia so snímkami bola problematická. Digitálny RTG znamená, že na snímok nečakáte—zobrazí sa už o pár sekúnd po nasnímaní na monitore, na ktorom ho možno podľa potreby využívať napr. zväčšovať, či farebne upravovať kontrasty v prípade nejasností. Vytlačenie na film je samozrejme možné a takisto Vám odovzdáme váš snímok v elektronickej forme—t.j. na diskete alebo na inom médiu. Keď sa v minulosti film poškodil museli ste ísť na RTG znovu a tak byť vystavený ďaľšiemu žiareniu. Film po niekoľkých rokoch sa stáva menej kontrastný. Elektronický RTG však zostáva nezmenený stále v rovnakej kvalite.


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.