Dobré zuby v zrelom veku

Dobré zuby je dôležité mať v každom veku pre ich vplyv na celkové zdravie. Pomôžeme vám nielen praktickou realizáciou, ale aj edukáciou a vysvetlením správnej starostlivosti.

 

Dobré zuby v zrelom veku

 

Nerobte kompromisy, zaslúžite si kvalitu

Vyriešte problémy so zubami raz a natvralo. Aby ste sa mohli bez problémov najesť a schuti zasmiať.

Mostíky, korunky, kazy zubných koreňov v dôsledku ústupu ďasien, dlhodobé, často roky prehliadané zápaly pri koreňoch, zle vykonané endodontické ošetrenia, podkazené protetické práce - na všetky tieto problémy máme riešenie.

 

Príďte sa poradiť s odborníkom

Novým pacientom ponúkame konzultáciu, na ktorej sa najskôr porozprávame o tom, čo pacienta trápi, urobíme mu detailnú diagnostiku chrupu a navrhneme liečebný plán. Na väčšinu problémov existuje viac riešení a my vám ich popíšeme a vysvetlíme aj cenové rozdiely. Ak je to zo zdravotného hľadiska možné, rozložíme liečbu v čase, aby vám to vyhovovalo po každej stránke, aj finančnej. Moderné technológie nám však umožňujú, aby ste s novými zubami odišli aj po jedinej návšteve u nás. Nachádzame sa v košickom a žilinskom Auparku na 2. poschodí a v Bratislave na Karloveskom ramene. OBJEDNAJTE SA NA KONZULTÁCIU TU alebo prostredníctvom kontaktov našich kliník.

 

Problémy vyriešime raz a navždy

My vám pomôžeme a vyriešime problémy s vašimi zubami raz a navždy. Máme 25 rokov skúseností a o zuboch vieme všetko. Poskytujeme aj služby zahŕňajúce chirurgické zákroky v ústnej dutine a disponujeme všetkými technológiami, vďaka ktorým vieme vo väčšine prípadov opraviť chrup doslova na počkanie.

 

5-ročná záruka

Za kvalitou našej práce si stojíme a na všetky úkony poskytujeme záruku. Ak sa čokoľvek na vašich nových zúbkoch pokazí, oprava na naše náklady je samozrejmosťou.

 

Aké služby poskytujeme

 • preventívne prehliadky
 • ošetrenie zubného kazu: fotokompozitná výplň, keramická výplň na počkanie
 • ošetrenie koreňových kanálikov pod mikroskopom
 • extrakcie
 • implantáty
 • chirurgické zákroky
 • keramické fazety
 • korunky: kovokeramické, celokeramické, keramické korunky na počkanie
 • celkové rekonštrukcie zubov
 • estetické rekonštrukcie
 • ošetrenie v celkovej anestézii
 • detská stomatológia
 • dentálna hygiena
 • bielenie zubov
dentálna hygiena

 

Bezbolestne, ľudsky, bezpečne

Ak je Vaším problémom strach z bolesti, u nás sú všetky ošetrenia bezbolestné, naši lekári sú príjemní a ľudskí.

Niekedy sa ľudia po rokoch neúspešného boja s riešením chrupu dostanú do stavu, kedy sa za svoje zuby hanbia a boja sa prísť na kliniku iba preto, že sa boja odsúdenia. Rozumieme im a nikoho nesúdime, to nie je naša úloha. Sme tu na to, aby sme Vám pomohli. U nás ste v dobrých rukách, môžete sa uvoľniť a cítiť príjemne a bezpečne.

Dbáme na dôsledné dodržiavanie prísnych hygienických štandardov, ambulancie sú dôkladne dezinfikované pred a po ošetrení, sú zabezpečené neustálym vetraním, na každého pacienta je vyčlenená sterilná sada nástrojov, vrátane vŕtacích kolienok.

 


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.