Ošetríme vás aj v piatok popoludní

Piatok je ten deň, keď chcete všetko vybaviť čo najskôr. Aby ste mohli začať víkendovať: len tak v kľude zostať doma, alebo odísť na chatu, chalupu, do záhrady či na výlet. Aj školy, úrady a ordinácie sa zvyčajne zatvárajú v piatok skôr.

My v Schill Dental Clinic z vlastnej skúsenosti vieme, ako to chodí s prekvapeniami ohľadom náhlej bolesti zubov. Objavia sa nečakane, práve vtedy, keď nepočítate s návštevou zubára. Napríklad v piatok popoludní. Netreba podľahnúť pokušeniu odkladať ošetrenie na pondelok, stačí nám zavolať a ošetríme Vás hneď v piatok popoludní. Naše ordinácie sú v piatok otvorené rovnako ako každý iný pracovný deň, od 7:00 do 19:00.

A pre istotu máme pre Vás aj víkendovú pohotovosť. Aby ste bolesť nemuseli zaháňať liekmi, ktoré Váš problém iba odložia.

Riešiť zuby môžete v Schill Dental Clinic skutočne kedykoľvek.


book
Now

MAKE AN APPOINTMENT

Choose your clinic

FILL IN THE FORM PLEASE, WE WILL CONTACT YOU

By submitting the completed form, you acknowledge that Schill Dental Clinic s.r.o,  Schill Dental Clinic Zilina s.r.o., Schill Dental Clinic Kosice s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o. will process your personal data solely for the purpose of dealing with request.

At the same time, our company is commited to protecting your personal data seriously and therefore we draw your attention to the Information for the data subject, where you will find a complete set of information about your rights and the way your personal data are processed.