BriteSmile

BriteSmile™ - Technológia v službách krásy

 

BriteSmile™ je technológia, vyvinutá pod dohľadom Dr. Johna Warnera, popredného vedca NASA a člena tímu, ktorý stál pri zrode Hubblovho vesmírneho teleskopu.

Na Západe a predovšetkým v USA je bielenie zubov technológiou BriteSmile™ mimoriadne žiadanou procedúrou. Na Slovensku sa táto služba začala ponúkať len nedávno a preto mnohí nepoznajú jej výhody, prípadne majú nepresné informácie o jej možných vplyvoch. Niektorí pacienti sa napr. obávajú, že táto metóda poškodzuje zubnú sklovinu. Univerzita Medicíny a Zubného lekárstva v New Jersey vykonala predklinické testovanie vplyvov BriteSmile™ na zuby so zistením, že nedošlo k žiadnemu zmäkčeniu skloviny a ani kompozitných materiálov v zubných výplniach. Rovnaké výsledky boli potvrdené aj s pomocou skenovania elektrónovým mikroskopom.
 

  • Táto technológia je revolučným prielomom na poli bielenia zubov a poskytuje pacientom jednoduchý, bezpečný a trvácny spôsob dosiahnutia optimálnej farby zubov.
  • V priebehu jedinej 60 minútovej návštevy v ordinácii je tak možno odstrániť z vašich zubov farbivo od čaju, kávy, alebo iných nápojov, či stopy po fajčení.
  • Patentovaná technológia bielenia zubov BriteSmile™, je založená na aktivácii 15%-ného peroxidového gelu jemným modrým svetlom (nejedná sa o UV, tepelné ani o laserové žiarenie).
  • Rovnomerne a bezpečne vybieli vaše zuby v priemere až o 9 farebných odtieňov.
  • Procedúra trvá jednu hodinu a je bezbolestná.
  • Bieliaci efekt je dlhodobý, výsledok pretrvá 2-3 roky.

order
Now

MAKE AN APPOINTMENT

Choose your clinic

FILL IN THE FORM PLEASE, WE WILL CONTACT YOU

By submitting the completed form, you acknowledge that Schill Dental Clinic s.r.o,  Schill Dental Clinic Zilina s.r.o., Schill Dental Clinic Kosice s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o. will process your personal data solely for the purpose of dealing with request.

At the same time, our company is commited to protecting your personal data seriously and therefore we draw your attention to the Information for the data subject, where you will find a complete set of information about your rights and the way your personal data are processed.