Objednať k zubárovi sa môžete aj v tejto náročnej situácii

Návštevu zubnej ambulancie už nemusíte odkladať. Na našich klinikách sme zabezpečili opatrenia, ktoré chránia vás aj nás. Našu prácu milujeme a prostredníctvom nej vám pomáhame. Za každých okolností ju robíme najlepšie ako sa dá, a inak tomu nebude ani teraz. Aby bola zabezpečená najvyššia možná miera ochrany vášho, ale aj nášho zdravia, vypracoval tím odborníkov plán prísnych bezpečnostných opatrení, ktorý je nutné dodržiavať. 

Sme vám k dispozícii v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00. Stále platí, že je vždy nutné najskôr ZATELEFONOVAŤ. Počas telefonátu vám budú kladené otázky, vďaka ktorým budeme môcť zabezpečiť pre vás čo najvyššiu ochranu a objednať vás na vhodný termín.

zubári počas covidu

U NÁS STE V BEZPEČÍ

Náš personál je rozdelený do tímov, ktoré pracujú v rôzne dni, a teda nedochádza k ich vzájomnému kontaktu. Všetci pracovníci sú vybavení ochrannými pomôckami a sú vyškolení na ich správne používanie. Každý ošetrujúci lekár a sestra má celotelový ochranný odev, ochranný štít na mieru lupovým okuliarom, respirátor a rukavice. V priestoroch ordinácií sa nachádzajú iba nevyhnutné predmety, ktoré sú pravidelne dezinfikované a sterilizované. Nakoľko naše kliniky disponujú viacerými ambulanciami, je možné pripraviť pre každého pacienta čistú, dôkladne vydezinfikovanú ambulanciu. Zatiaľ, čo v polovici ambulancií prebieha ošetrovanie pacientov, ostatné ambulancie sa dezinfikujú.

 

Termíny plánujeme tak, aby ste boli vy, aj naši lekári chránení:

  • Pacientov nad šesťdesiat rokov, či pacientov s pridruženým ochorením ošetrujeme na začiatku pracovnej doby.
  • Pacientov mladších a zdravých ošetrujeme od 10:00.
  • Pacientov s možným podozrením a s potvrdeným  ochorením Covid-19 neošetrujeme.

 

V DEŇ VYŠETRENIA

  1. Počas príchodu na recepciu je nutné mať ochranné rúško.
  2. Recepčná vyzve pacienta, aby použil dezinfekciu rúk a aby si nasadil návleky na topánky.
  3. Ďalej pacienta požiada o vyplnenie anamnestického dotazníka a zmeria mu telesnú teplotu. V prípade zvýšenej telesnej teploty nad 37°C, je možné ošetriť len akútne bolestivé stavy.
  4. Pri recepčnom pulte stojí vždy iba jeden pacient.

 

PLATBA

Uprednostňujeme bezhotovostnú platbu kartou. Pri platbe v hotovosti vyzveme pacienta, aby najprv použil dezinfekciu rúk. Príplatok za zvýšené hygienicko-bezpečnostné opatrenia je 53 EUR.

 

OBMEDZENIE ZÁKROKOV DENTÁLNEJ HYGIENY

Vyhýbame sa zákrokom produkujúcim vo zvýšenej miere aerosol, tj. nepoužívame Air-flow a ultrazvuk. Tieto zákroky nahrádzame depuračnou kefkou a pastou a ručnými nástrojmi na odstránenie zubného kameňa.

 

Sme tu pre vás. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Spolu to zvládneme.


book
Now

MAKE AN APPOINTMENT

Choose your clinic

FILL IN THE FORM PLEASE, WE WILL CONTACT YOU

By submitting the completed form, you acknowledge that Schill Dental Clinic s.r.o,  Schill Dental Clinic Zilina s.r.o., Schill Dental Clinic Kosice s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o. will process your personal data solely for the purpose of dealing with request.

At the same time, our company is commited to protecting your personal data seriously and therefore we draw your attention to the Information for the data subject, where you will find a complete set of information about your rights and the way your personal data are processed.