Je čas postarať sa o svoj úsmev

Pomaly sa môžeme tešiť na dni, keď znovu ukážeme svetu úsmev. Dovtedy máme chvíle, ktoré sme predtým venovali blízkym, len pre seba. Využime tento „zastavený“ čas na niečo užitočné, za čo si neskôr poďakujeme.

čas postarať sa o svoj úsmev

Máme otvorené

Sme tu pre vás 8 hodín denne, pripravení pomôcť. Bolesť si čas nevyberá a preto máme otvorené. Vždy je potrebné sa vopred objednať a dohodneme s vami termín, ktorý vám najviac vyhovuje. Termín dostanete do 24 hodín, v prípade bolesti hneď. Ordinačné hodiny jednotlivých kliník nájdete TU.

 

U nás ste v bezpečí

Sme lekári a naším poslaním je pomáhať. Ani teraz to nie je inak. Dodržiavame prísne opatrenia, aby ste mohli mať istotu, že ste v bezepčí. A to u nás naozaj ste. Všetky priestory sú pravidelne dezinfikované, používame germicídne žiariče na dekontamináciu ovzdušia a priestorov. Ambulancie sú vybavené rekuperáciou, vďaka čomu je zabezpečené neustále vetranie vzduchu. Zdravotnícky personál je zaočkovaný a pravidelne testovaný. Samozrejmosťou je kompletná dezinfekcia ambulancie pred každým ošetrením a použitie sterilných nástrojov odbalovaných pred pacientom tesne pred použitím. Dohliadame na dodržiavanie bezpečnostných opatrení od vstupu na kliniku po bezpečný odchod. 

pravý čas postarať sa o svoj úsmev

Sme tu na to, aby  radosť z odloženia rúšok nebola poznačená neistotou kvôli stavu zubov. Poskytneme vám všetky služby pod jednou strechou, pod vedením špičkových odborníkov a v bezpečí vďaka opatreniam, ktoré naďalej dodržiavame. Využime to. Postarajme sa o seba. 

Zvládneme aj prípady, ktoré iní vzdali

Nikdy nie je neskoro. Moderná stomatológia pozná riešenia na všetky neduhy v ústnej dutine. Dokážeme navrátiť plnohodnotný chrup a s tým aj spokojný úsmev pacienta. 

Novým pacientom ponúkame konzultáciu, na ktorej sa najskôr porozprávame. Pokračujeme detailnou diagnostikou chrupu a liečebným plánom. Zákroky si  naplánujeme tak, aby ich pacient zvládol časovo aj finančne. Moderné technológie nám však umožňujú, aby ste s novými zubami odišli už po jedinej návšteve u nás. Často k nám ľudia prídu zahanbení, v akom stave majú chrup. Ale to vôbec nemusia, nikoho nesúdime. Rozumieme zložitosti života a vieme, že sú chvíle, kedy zuby ani zďaleka nie sú prioritou. Pomôžeme, problém vyriešime a našim cieľom je, aby po odstránení problému ľudia dostali správne inštrukcie ako sa o zuby starať pravidelne doma. Aby následne chodievali už len na preventívnu prehliadku a profesionálnu dentálnu hygienu. 

Sme tu pre vás v Bratislave, Žiline aj Košiciach. Všetky ošetrenia vykonávame s dodržaním najvyšších bezpečnostných a hygienických štandardov.


book
Now

MAKE AN APPOINTMENT

Choose your clinic

FILL IN THE FORM PLEASE, WE WILL CONTACT YOU

By submitting the completed form, you acknowledge that Schill Dental Clinic s.r.o,  Schill Dental Clinic Zilina s.r.o., Schill Dental Clinic Kosice s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o. will process your personal data solely for the purpose of dealing with request.

At the same time, our company is commited to protecting your personal data seriously and therefore we draw your attention to the Information for the data subject, where you will find a complete set of information about your rights and the way your personal data are processed.