Client Reviews

Dobry den, pisi na zaklade nasi dnesni druhe navstevy vasi kliniky.

Chtela bych podekovat za perfektni praci pani doktorky Martiny Sopkove, hlavne za jeji trpelivost a vlidny pristup k synovi. Syn ma problemove zoubky a ja mam konecne pocit, ze nekdo nam nabizi komplexni pohled na vec a reseni, neni tlacen casem a ze s pomoci pani doktorky se dostaneme k tomu, ze druhe zoubky uz bude mit syn zdrave co nejdele. Verim, ze jsme zakotvali ve spravnych rukou . Diky patri i ostatnimu personalu kliniky, vsichni jsou velmi prijemni a profesionalni.

 

Lucia (SK)

Od prvého momentu vstupu do kliniky bol prístup fantastický.

Sestričky veľmi príjemné, milé, komunikácia, starostlivosť, prístup k pacientovi ľudský. Veselé úsmevy a príjemná atmosféra. 
Mám za sebou zákrok 2 implantaty na dolnej čelusti.
Zákrok prevádzal MUDr. Schill tak isto jeho prístup veľmi profesionálny a ľudský. Zákrok bol bezbolestný a ani po zákroku žiadne bolesti.
Ďalšie ošetrenia ma ešte očakávajú. Teším sa na dalšiu spoluprácu a vrelo odporučam Schill Dental Clinic.

 

Lucia (SK)

Profesionálna starostlivosť, jediná zubná klinika kam sa nebojím ísť.

Zákroky sú rýchle a bezbolestné (v rámci možností).

 

Veronika (SK)

Ja na tuto kliniku nedam dopustit.

Dokonca lietam z cudziny na Slovensko kvoli tejto klinike. Vsetci lekari, sestricky a recepcne, ktore som mala cest stretnut, su absolutni profesionali, vzdy prijemni a chapavi. Predtym, ako som som k nim zavitala prvykrat, som mala panicky strach so zubarov a teraz k nim vzdy pridem s usmevom a kludom v dusi a odchadzam maximalne spokojna. Ano, su celkom drahi, ale cim vsetkym som si ja musela prejst, nelutujem ani cent a k nikomu inemu uz nemam doveru ist.

 

Jana (SK)

Bola som velmi spokojna s milym pristupom pani hygienicky pri dentalnej hygiene.

Cely cas ma povzbudzovala, ze to vyborne zvladam a skvelo spolupracujem. Vyborna klinika.

 

Angelika (SK)

Klientami Shill Dental Clinic sme aj s manzelom uz niekolko rokov.

Zijeme v Anglicku uz viac ako 5 rokov, ale zuby si nechavame robit len u Shilla - vzdy perfektne odvedena praca, ustretovy pristup a ochota. Zub, ktory chceli manzelovi v Anglicku u zubara vytrhnut, mu v Shill Dental Clinic zachranili.

 

Darina (SK)

Prekvapilo ma, že zavedenie implantátu trvalo 10 minút.

Už mám aj korunku, a je pravda, čo píšu - vyzerá ako môj zub. Vraj to bolo jednoduché, ale aj tak...rýchla a perfektná práca. Ďakujem.

 

Andrea (SK)

Osobne som veľmi spokojná s prístupom personálu kliniky .

Oceňujem spôsob komunikácie s klientom, poskytnutie informácií o postupe a možnostiach výkonov, príjemnú atmosféru a pokiaľ môžem posúdiť (v porovnaní s predchádzajúcimi skúsenosťami) i vysokú profesionalitu..

 

Simona (SK)

Schill Dental Clinic navštevujem už niekoľko mesiacov.

Starostlivosť som začala dentálnou hygienou a absolvovala som aj bielenie zubov jednak v domácom prostredí ale aj priamo na klinike. Bola som prekvapená, že to bolo celkom bezbolestné. Aktuálne si riešim na klinike skôr zdravotné aspekty svojich zubov a síce staré a zle vyplnené zubné korunky a zápaly, ktoré mi z toho vznikli. Musím vyzdvihnúť profesionálny prístup lekárov, predovšetkým MDDr. Tomáša Kučeru, ktorý so mnou absolvoval už niekolko dlhších "operácií", kde mi čistil zubné kanáliky a vymieňal korunky. Naviac ma milo prekvapilo, že zubné korunky mi na klinike vyrobia okamžite v priebehu desiatich minút, presne počas toho, ako si vypijem kávu.Schill Dental Clinic navštevujem už niekoľko mesiacov. Starostlivosť som začala dentálnou hygienou a absolvovala som aj bielenie zubov jednak v domácom prostredí ale aj priamo na klinike. Bola som prekvapená, že to bolo celkom bezbolestné. Aktuálne si riešim na klinike skôr zdravotné aspekty svojich zubov a síce staré a zle vyplnené zubné korunky a zápaly, ktoré mi z toho vznikli. Musím vyzdvihnúť profesionálny prístup lekárov, predovšetkým MDDr. Tomáša Kučeru, ktorý so mnou absolvoval už niekolko dlhších "operácií", kde mi čistil zubné kanáliky a vymieňal korunky. Naviac ma milo prekvapilo, že zubné korunky mi na klinike vyrobia okamžite v priebehu desiatich minút, presne počas toho, ako si vypijem kávu.

 

Erika (SK)

V Schill to bol super zážitok! Prekvapil ma veľmi milý prístup, a to nielen doktora, ale aj sestričiek, privítanie na recepcii, výborná káva, príjemné prostredie.

Bolo o mňa skutočne dobre postarané, všetko mi vysvetlili a výsledok je výborný. S odstupom času si čoraz viac uvedomujem, že s úsmevom, ktorý mám vďaka Schill klinike je každý deň krajší ako predtým.
Všetkým, ktorí chcú zažiť nielen profesionálnu prácu, ale i prístup, odporúčam navštíviť Schill dental clinic.

 

Peter (SK)

Maximálna spokojnosť , vysokoprofesionalny erudovaný prístup , som muž ktorý má 190 cm a 130 kg,mal som panicky strach zo zubárov .

Ešte aj z detských čias a napokon v dospelosti, doplatili na to moje zuby. Hneď po prvej návšteve konzultácii a vytvorení liečebného plánu som sa dal na tuto procesiu ,investovať niečo do seba.Prijemne prostredie , inovatívna technika , liečba a hlavne bez bolesti. A čo sa týka financií že draho ? Myslím si že je to stredný štandart ku porovnaní cenníkov v okolitych krajinách nehovoriac o dentalych úkonoch a cenníkov v západnych krajinách si myslím že tamto je megadrahe. V dnešnej dobe všetko niečo stojí . Môj názor je taký, ak sa mame radi musíme do seba niečo investovať , koniec koncov a konečnom dôsledku reprezentujeme potom sami seba. Nakoniec mame s toho veľmi dobrý pocit a nielen mi ale aj ľudia kolo nás

 

Peter (SK)

Naozaj som vyskúšala množstvo stomatológov v BA.

100% spokojná som ostala až na tejto klinike a je úplne jedno, do rúk ktorého lekára sa tu dostanem. Posledná vďaka patrí pánovi doktorovi Kučerovi. Kliniku navštevuje celá moja rodina a tak zasielam len jednoduché ĎAKUJEME!

 

Lucia (SK)

Na tejto klinike mi veľmi pomohli, keď som mala veľké bolesti a boli ochotní pomôcť mi, aj keď sa im už končila otváracia doba.

Ošetrenie bolo nielen profesionálne, ale aj absolútne bezbolestné. A to som potom ešte cestovala z BA do BB! Odvtedy chodím na preventívky, hygienu a všetky ošetrenia už iba sem. Ďakujem!

 

Mária (SK)

book
Now

MAKE AN APPOINTMENT

Choose your clinic

FILL IN THE FORM PLEASE, WE WILL CONTACT YOU

By submitting the completed form, you acknowledge that Schill Dental Clinic s.r.o,  Schill Dental Clinic Zilina s.r.o., Schill Dental Clinic Kosice s.r.o., Schill Dental Clinic Praha s.r.o. will process your personal data solely for the purpose of dealing with request.

At the same time, our company is commited to protecting your personal data seriously and therefore we draw your attention to the Information for the data subject, where you will find a complete set of information about your rights and the way your personal data are processed.