Krst nových priestorov

Schill Dental Clinic sa môže pýšiť novými moderne vybavenými ambulanciami, väčšou recepciou a zázemím. Na  slávnostné otvorenie nových priestorov sme pozvali herca Maroša Kramára, aby ich pokrstil a spolu s primárom MUDr. Alexandrom Schillom  zaželal klinike veľa spokojných klientov. Pochopiteľne, s pekným úsmevom.

Súčasťou otvorenia bola aj prehliadka priestorov, pričom v každej ambulancii čakal dobre naladený stomatológ alebo stomatologička, ktorí odpovedali na všetky otázky hostí a predviedli technológie v jednotlivých ambulanciách.


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.