Bc. Lucie Psotová, Dis.

Bc. Lucie Psotová, Dis., dentální hygienistka. Narodila se v Ledči nad Sázavou. V roce 2012 ukončila studium na Karlově univerzitě v Praze, kde získala titul bakalář, v oboru všeobecná sestra. V roce 2014 úspěšně absolvovala vyšší odbornou školu v Praze, kde získala titul diplomovaná dentální hygienistka. Během studia si prohlubovala teoretické i praktické znalosti ve stomatologickém centru Zidenta v Praze 10 a v Evropském centru stomatologie na Praze 1. Od začátku července 2014 se stala členkou týmu Schill Dental Clinic. Pravidelně se účastní školení a kurzů a udržuje si tak přehled o novinkách v oboru.


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.