MDDr. Taras Petriv

MDDr. Taras Petriv, stomatológ. V r. 2012 ukončil štúdium vo Ľvovskom Lekárskom Inštitúte vo Ľvove na Ukrajine. Po zbieraní skúseností v stomatologickej praxi sa rozhodol pre tím Schill Dental Clinic v Žiline, ku ktorému sa pridal v r. 2018. Venuje sa záchovnej stomatológii  a predovšetkým endodoncii. Tak ako ostatní zubní lekári na našej klinike - razí cestu záchrany a udržania vlastných zubov. Okrem slovenského jazyka aktívne ovláda ukrajinský, ruský a pasívne anglický jazyk. 


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.