Najskôr rodina, potom dlho nič

... a ony až na poslednom mieste. Takto by sa dala jednoducho popísať situácia dvoch sestier, ktorá je výsledkom ich prístupu k svojim blízkym a okoliu. Popis príbehu sme si požičali od markizákov. Prečo? Pretože ho prežívali viac, ako čakali.

Dlhé roky obety pre iných dohnali sestry Juditu a Martu do štádia, kedy sa absolútne prestali o seba starať. Kým pre Martu boli vždy na prvom mieste manžel a deti, Judita sa starala o rodičov. Svoj voľný čas obe venovali blízkym, a tak už nezostal priestor ani na bežné aktivity, ktoré si občas ženy doprajú.

Žiadne kaderníčka, kozmetička či nebodaj manikúra alebo masáž. Teraz však prišiel moment, aby si obe dopriali to, čo už dávno nie. Marta prehovorila Juditu, a ich príbeh aj s výsledkom ste si mohli pozrieť na obrazovkách Markízy v relácii O 10 rokov mladší. Lenže nie všetko pôjde hladko a podľa predstáv. Prístup citlivej Judity dá totiž zabrať nielen jej sestre, ale aj celému štábu!“

Dostať seba samú na prvé miesto! Toto bolo obrovské predsavzatie oboch sestier, ktoré určite pomôžu napĺňať aj zdanlivo „malé“ veci, lepšie povedané malé krôčiky. Od profesionálnej dentálnej hygieny, ktorá chrup nielen dôkladne vyčistí, je najlepšou prevenciou proti zubnému kazu a parodontitíde, ale v plnej paráde odhalí reálny stav zúbkov. Naše dámy mali to šťastie, že sa potrebovali zbaviť „iba“ zubných kazov, podstúpili bielenie zubov a odzbrojujúci úsmev bol na svete.

Celková premena Marty a Judity je šokujúca. Zo zvädnutých žien po päťdesiatke sa po pár dňoch stali nádherné dámy s espritom úspešných podnikateliek. Ľudia ich na začiatku zmien odhadli na šesťdesiat. Dnes o dvadsať rokov menej. Neveríte?


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.