Nemajte strach zo zubára

Bojíte sa návštevy zubára?  U nás nemáte dôvod!  Ak to bude potrebné, zákrok vám urobíme pod narkózou.   Ošetrenie chrupu je u nás vždy spojené s maximálnym komfortom!

Aj lekári sa z času na čas ocitnú v zubárskom kresle, preto veľmi dobre vedia, aké pocity prežívate Vy ako pacienti. Pocit strachu je v nás aj keď vieme, že technológie a materiály dnešnej stomatológie sú na oveľa vyššej úrovni než v minulosti. A že postupy pri ošetreniach sú aj vďaka technickým vymoženostiam rýchlejšie a pritom presnejšie, nástroje šetrnejšie,  vždy 100% sterilné, materiály trvácne - a ošetrenia prebiehajú v lokálnej anestézii, a teda pri znecitlivení zubov.

Na obavy z návštevy zubára je čím ďalej menej dôvodov. Pocit strachu je skôr o intimite ošetrenia, o stave, kedy nemôžete hovoriť, a neviete odhadnúť trvanie zákroku. Netreba mať obavy, naši lekári majú skúsenosti a znalosti z modernej stomatológie, ktorej cieľom je ošetrovať bezbolestne, poskytnúť trvácny a estetický výsledok a predovšetkým zachovať čo najdlhšie Vaše vlastné zuby zdravé.

 Ak je potrebných veľa zdĺhavých zákrokov, môžete si vybrať ošetrenie v celkovej anestézii. V Schill Dental Clinic spolupracujeme so skúsenými anesteziológmi, ktorý na Vás spolu so zdravotnými setrami a zubným lekárom svedomito dozerajú, sledujú Váš stav a robia všetko preto, aby ste mali zuby v dokonalom stave. 

Kvalitné materiály a najnovšie technológie sú u nás samozrejmosťou.

Preto máte u nás záruku až na 5 rokov.

 

5 ročná záruka Schill Dental Clinic   


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.