Nové zuby si môžete zaobstarať aj na splátky

Nie je žiadnym tajomstvom, že v rámci Európy patria Slováci medzi národy s najvyšším výskytom zubných kazov či chýbajúcich zubov. Príčinou pritom nemusí byť len nedostatočná ústna hygiena či genetika, veľakrát je to aj nepriaznivá finančná situácia pacientov.

Nové zuby na splátky

Ako sami veľmi dobre viete, pokiaľ sa chcete zveriť naozaj špičkovému stomatológovi, ktorý sa postará nielen o zdravie, ale aj o dokonalý vzhľad vašich zubov, zadarmo to nebude. Predovšetkým estetická úprava zubov býva finančne náročná, čo spôsobuje, že na Slovensku si ju nemôže dovoliť každý.

Veľakrát sa tak stáva napríklad aj to, že pacienti zanedbajú chýbajúce zadné zuby, pretože ich jednoducho nie je vidieť. Stomatológovia sa však zhodujú na tom, že nahradený by mal byť každý jeden zub – a to nielen kvôli estetickej, ale predovšetkým kvôli funkčnej a zdravotnej stránke.

Chýbajúce zuby totiž komplikujú prežúvanie potravy, ale rovnako ovplyvňujú aj mimiku alebo dokonca výslovnosť. Vo všeobecnosti teda platí, že aj keď človek príde len o jediný zub, narušený je celý chrup.

Čo robiť, keď vám zubár za opravu vášho chrupu vyčísli sumu, ktorú si aktuálne nemôžete dovoliť? Je pravdou, že ešte pred niekoľkými rokmi by to bol problém, no dnes už nie sú nové zuby na splátky žiadnou novinkou.

Je čoraz častejšou praxou, že pacienti si berú na opravu svojich zubov spotrebný úver, alebo si plán financovania dohodnú priamo u svojho stomatológa. Zuby na splátky si samozrejme môžete zaobstarať aj na našich klinikách.

Na splátky môžete mať aj keramické zuby či zubný strojček

Na našich klinikách vieme, že ošetrenie zubov je dôležitou investíciou do celkového zdravia, a preto má veľký zmysel v každom veku. Investícia do zubov by sa nemala stať niečím, čo budú pacienti odkladať na posledné miesto, samozrejme však vieme, že veľakrát môže byť finančne náročná a ľudia tak uprednostnia možnosť vloženia peňazí inde – napríklad do kúpy auta, renovácie domácnosti, do vzdelania a podobne.

Vieme, aký je stav zubov dôležitý a ako ovplyvňuje nielen celkovú kvalitu života, ale aj ďalšie aspekty zdravia. Zuby na splátky si preto môžete zaobstarať aj u nás. Naši stomatológovia vám po dôkladnom vyšetrení navrhnú podrobný plán liečby a prejdú si s vami aj možnosti jeho financovania.

Nezáleží na tom, či chcete na splátky nové keramické zuby, zubný strojček či nejaký finančne náročnejší zákrok – spoločne nájdeme riešenie na všetko. Aby ste nemali starosti navyše s vybavovaním úveru, diskrétne stretnutie so zástupcom banky vám sprostredkujeme priamo na našej klinike.

Dlhodobá investícia do zdravia

Je obrovskou výhodou, že dnes už je možné zaobstarať si nové zuby na splátky. Pravdou je, že celková suma sa niekedy môže vyšplhať do stoviek až tisícok eur, no zároveň treba dodať, že technológie a materiály, ktoré sa dnes v stomatológii používajú, sú natoľko vyspelé, kvalitné a prepracované, že ide o investíciu na niekoľko desiatok rokov, v mnohých prípadoch dokonca navždy.

Na základe finančného plánu, ktorý získate, tak budete mať presný prehľad o rozložení vášho financovania za nové zuby na splátky. Postup je pritom rovnaký, ako napríklad pri žiadaní úveru na auto či na nábytok. V tomto prípade akurát neinvestujete do materiálnych vecí, ale do toho najcennejšieho, čo máme – do zdravia.

Zuby na splátky v Bratislave

Radi vás privítame v priestoroch našej kliniky v Bratislave, kde vám po dôkladnom vyšetrení a po konzultácii s vami navrhneme finančný plán, ktorý vám bude ušitý na mieru. Nové zuby na splátky sa tak môžu stať realitou aj pre vás.

Zuby na splátky v Košiciach

Už čoskoro vás radi privítame v našej novootvorenej klinike v Košiciach, ktorú nájdete priamo v Auparku. Náš ochotný a ústretový personál vás po ošetrení rád prevedie všetkými krokmi, ktoré predchádzajú vybaveniu si zubov na splátky.


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.