Nový úsmev pani Dášky

Markíza Teleráno - Nový úsmev pani Dášky - Schill Dental Clinic

"Kde máš zuby ... to teda vyzeráš ... radšej sa nesmej .." To sú len tie menej príjemné poznámky na adresu "úsmevu" ženy v najlepších rokoch z malej dedinky pri Galante, ktorá berie život tak ako ide, nič od neho neočakáva - len aby bolo doma a v robote všetko v poriadku. Že sa na ňu jedného dňa usmeje aj šťastie, a to doslova, v to nikdy nedúfala...

Dáške denne rukami prejde tovar, ktorý si kupujú ľudia po celom Slovensku. Má tri deti, vnúčika, dobrého chlapa. Rada rozpráva a rozdáva dobrú náladu. "S úsmevom ide všetko lepšie. O to viac, ak je pekný. A to mi chýba. Ani nepamätám, kedy som sa z chuti a na plné ústa zasmiala ..." Rada pozerá seriály, všelijaké televízne premeny a tak skúsila šťastie v Teleráne, kde začiatkom októbra vyhlásili súťaž o nový úsmev. Stačilo napísať svoj príbeh, poslať foto a čakať, koho porota vyberie. Dáška napísala to svoje trápenie jednoducho a úprimne, tak ako jej srdiečko diktovalo. Bolestivá skúsenosť so zápalom okostice spred pár rokov, zhoršenie stavu chrupu po pôrode, hanba zo seba samej, ostýchavosť, pocit menejcennosti, správanie sa okolia ... Človek so škaredými zubami bol ako keby neviditeľný. Pohľad na mladú vitálnu ženu DNES však už naozaj stojí za to!

"Skúsiš aj zmeniť robotu, teraz, keď máš takéto zuby?" Otázka, ktorá odznela v ateliéri a nepadla na úrodnú pôdu tak, ako niekto očakával. "Nie, prečo, ja som s prácou spokojná. Robím to rada a teším sa na každý deň." Toto sa teda do televízneho príbehu nehodí. Dáška však nežije v telenovele a úprimnosť, ktorou nás niekedy trafila priamo do čela, by sa hodila do titulkov. Jej film začal v zubárskom kresle, pokračoval doma, keď čakala na trvalé zúbky, vrcholil opäť na klinike pred zrkadlom a celkom určite - v  ateliéri, v žiari reflektorov a cvakaním spúšte foťáku Janka Valenta. Po celý čas jej držal chrbát JEJ MUŽ. "S týmto úsmevom začínam iný život, skúsim prestať fajčiť a ..." Nepotrebujeme vedieť viac, stačí vidieť, že je šťastná. Cez je krásny nový úsmev.


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.