O 10 rokov mladší

O tom, že krásny zdravý úsmev na rokoch uberá a šarmu pridáva, nemusíme vôbec pochybovať. Preto je príjemné, ak sa niekomu splní sen usmievať sa na celý svet bez ostychu a komplexov zo zanedbaného chrupu. Sme radi, že náš tím je súčasťou projektu TV Markíza, ktorý ľuďom pomáha mladnúť.

Andrešíkovci v relácii TV Markíza O 10 rokov mladší

Ako? Jednoducho – prostredníctvom odborníkov – nielen lekárov, ale i vizážistov, módnych stylistov a trénerov. Prvým párom, ktorý sa nielen na televíznej obrazovke, no v behu každodenného života zmenil na nepoznanie, sú manželia Andrášikovci.

Iveta a Roman Andrášikovci - práve oni sú dôkazom toho, že v relácii O 10 rokov mladší tím odborníkov nemení len vizáž, ale účinkujúcim dodáva aj stratené sebavedomie. Z rodičov, ktorým kvôli starostlivosti o deti nezostalo veľa času na seba, sa stal atraktívny, sebavedomý a najmä pozitívny pár.

Motiváciou prihlásiť sa do relácie bola pre oboch potreba zmeniť svoj vzhľad a pomôcť tým nielen sebe, ale najmä rodine. Hoci deti svojich rodičov nesmierne ľúbia, za ich vzhľad sa niekedy tak trochu hanbili. A tak  v sebe obaja našli odhodlanie​ a vďaka relácii zmenili svoj výzor doslova na nepoznanie. „Človek je nespokojný, keď vidí, že môže vyzerať aj lepšie,“ pripustil Roman.  Nuž a takto Andrášikovci vyzerali pred premenou a po nej.

Ako sa bude dariť ďalším párom? Sledujte O 10 rokov mladší každý utorok o 21:30 v TV Markíza.

Zdroj: TV Markíza, tvnoviny.sk

 

Zákrok v Schill Dental Clinic

Zákrok v Schill Dental Clinic

 

Iveta Andrašíková PRED a PO zákroku v Schill Dental Clinic

Iveta Andrašíková PRED a PO zákroku v Schill Dental Clinic

Roman Andrašík PRED a PO zákroku v Schill Dental Clinic

Roman Andrašík PRED a PO zákroku v Schill Dental Clinic

 


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.