Ošetríme vás aj v piatok popoludní

Piatok je ten deň, keď chcete všetko vybaviť čo najskôr. Aby ste mohli začať víkendovať: len tak v kľude zostať doma, alebo odísť na chatu, chalupu, do záhrady či na výlet. Aj školy, úrady a ordinácie sa zvyčajne zatvárajú v piatok skôr.

My v Schill Dental Clinic z vlastnej skúsenosti vieme, ako to chodí s prekvapeniami ohľadom náhlej bolesti zubov. Objavia sa nečakane, práve vtedy, keď nepočítate s návštevou zubára. Napríklad v piatok popoludní. Netreba podľahnúť pokušeniu odkladať ošetrenie na pondelok, stačí nám zavolať a ošetríme Vás hneď v piatok popoludní. Naše ordinácie sú v piatok otvorené rovnako ako každý iný pracovný deň, od 7:00 do 19:00.

A pre istotu máme pre Vás aj víkendovú pohotovosť. Aby ste bolesť nemuseli zaháňať liekmi, ktoré Váš problém iba odložia.

Riešiť zuby môžete v Schill Dental Clinic skutočne kedykoľvek.


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.