Otec a syn. To nie je Anton!

Ingrid má dvojročnú dcérku, no mýlia si ju s babičkou. Anton sa v láske sklamal, teraz bude potrebovať pomoc. Jednoduché titulky pod fotografiami dvoch súrodencov, ktorí potrebujú veľa lásky. Lásky blízkych.

Ak začneme od konca, k týmto ľuďom okolo päťdesiatky by sme pokojne pridali tretieho, ktorý o rok oslávi 40-tku. Samozrejme fiktívneho, pretože presne o 39 rokov, o ďalšieho človeka približne v ich veku, súrodenecká dvojica spolu omladla!

Ingrid chce byť dobrou mamou pre svoju dcérku, no aj peknou a vitálnou, aby si ju tak malá aj pamätala. Doposiaľ ju totiž ľudia na ulici vnímali skôr ako starú mamu, než matku. Svoje odhodlanie preniesla aj na o tri roky mladšieho brata. Žije sám, vzorne sa stará o mamu a život mu preteká medzi prsty. Chýba mu láska blízkej osoby a sebavedomie, ktoré by pekným úsmevom určite vzrástlo.

Ako to dopadlo? Starý neestetický mostík sme vymenili za nový a chýbajúce zuby nahradili implantátmi. Výsledok posúďte sami. Áno, je to ten istý Anton, nie otec so synom, ako túto fantastickú premenu mnohí pomenovali. Ruky profesionálov na zovňajšku odviedli skvelú prácu. Vnútro bolo a je plné nádeje a už aj odhodlania o lásku bez obáv bojovať.

Nielen v prípade Antona sa potvrdilo, že dlhodobá nedostatočná starostlivosť o chrup môže spôsobiť vážne problémy. Ich liečba navyše vyžaduje závažnejšie a finančne náročné zákroky. Prevencia v podobe dôkladného čistenia zubov, pravidelnej prehliadky a dentálnej hygieny takýmto problémom predchádza a je výrazne lacnejšia.


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.