Poslanie zubára

Sme tu pre vás už 18 rokov.  Za ten čas sme pomohli tisíckam klientov.  Napriek tomu pre nás nie ste iba čísla štatistiky.  Vieme, že každý zub potrebuje individuálny prístup. 

Poslanie zubára - 5 ročná záruka Schill Dental Clinic

Práca lekára je životným poslaním.

18 rokov sa venujeme výlučne stomatológii.  Za obdobie fungovania našej zubnej kliniky sme ošetrili tisíce ľudí, z ktorých veľká časť k nám prišla s bolesťou. Sme tu pre Vás aj preto, aby sme Vás bolesti zbavili, ale hlavne preto, aby sme spoločne bolesti a akýmkoľvek problémom so zubami predchádzali. Preto je dôležité, aby ste nás navštevovali pravidelne.

Raz do roka je potrebné absolvovať preventívnu prehliadku, na ktorej pomocou panoramatického RTG uvidíme, či je váš chrup v poriadku. Ak odhalíme začínajúci problém, ošetríme ho jednoduchšie a rýchlejšie, ako keď prepukne a začne bolieť.

Všetci vieme, že čistý zub sa nemá dôvod pokaziť. Zubná hygiena je preto je základom pre zdravé zuby. Okrem preventívnej prehliadky prídite raz za pol roka na profesionálnu dentálnu hygienu, ktorá patrí k tým najpríjemnejším ošetreniam. Ochránite tak svoje zuby pred paradentózou, udržíte si svieži dych, Vaše zuby budú hladké, čisté, a preto zdravé. Niet nad vlastné zuby, preto sa o ne treba pravidelne starať, dopriať im kvalitné ošetrenia a zachovať si ich tak čo najdlhšie. Aj tá najlepšia náhrada je len náhradou. ​

Naša práca je pre nás poslaním.

Preto máte u nás záruku až na 5 rokov. 

 


5 ročná záruka Schill Dental Clinic


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.