Povedz, mi čo robíš

Šou pokračovala ďalšou časťou. Moderátorka Mária Čírová uvádzala dvojicu mladých sympatických ľudí.  Zatiaľ nič nezvyčajné, nič šokujúce. Čím nás môže dnes prekvapiť? Na príjemný úsmev speváčky sme zvyknutí, rozdáva ho prirodzene, bezprostredne. „Ja sa neusmejem, keď sa mám usmiať,“ hovorí Zuzka, súčasť dvojice, ktorú premena čaká. „Vo vnútri to všetko cítim, som veselá, teším sa, no navonok vyzerám úplne inak. A chcem to zmeniť“. Prečo? Pre seba a svoje vysnívané povolanie. Túžbou Zuzky je stať sa moderátorkou. Sympatická tvár a bez pekného úsmevu? To nie je ani polovica úspechu!

Pri práci ešte ostaneme. Tá má veľmi veľký vplyv na duševný i fyzický stav Juraja. Nie, nie je manželom či priateľom našej Zuzky, ale jej budúcim švagrom. „Som hrobár a zvládam to veľmi ťažko. To, ako sa cítim, ako to všetko dookola vnímam sa odráža aj na tom, ako vyzerám. A moja budúca žena si zaslúži chlapa, s ktorým sa môže kdekoľvek ukázať bez toho, aby sa zaňho hanbila...“ Dvadsať rokov odkladania návštevy zubára mal jasný rukopis. Juraja trápil zubný kaz na predných zuboch. Už na pohľad bol veľmi zreteľný. Podarilo sa nám zasiahnuť včas, odstránili sme kaz a zub sme vyplnili fotokompozitom. Zákroku samozrejme predchádzala dôkladná dentálna hygiena

Vrátime sa k moderátorskej hviezde. Pretože ak bude Zuzka na sebe pracovať, jej sen sa môže stať realitou. Úsmev bude už iba rozdávať, nie skrývať. Čo bolo na začiatku? „Dáme preč tie zúbky na ľavej strane, urobíme koreňové výplne, jednotka je živá, potom kde to pôjde, hneď dáme implantáty ...“ Na slová odborníka Zuzka iba prikyvovala. „Nebála som sa bolesti, len som bola zvedavá, čo všetko budú robiť, ako dlho budem v kresle sedieť. Na moje prekvapenie to bolo fajn a teším sa na ďalšiu návštevu ....“ Ordináciu sme zavreli, aby sa to, čo pri príchode mladej ženy a mamy troch detí vyzeralo „ na totálku“ zmenilo na podmanivý, krásny a zdravý úsmev. Ten úsmev dámy, keď sa uvidela po premene v zrkadle.

Máme radi šťastné konce. A jedným z nich, a zároveň začiatkom, je zasnúbenie sa Juraja so svojou vyvolenou. Ako inak – v priamom prenose. Veľa šťastia prajeme!


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.