Premena pani Zuzany z Oravy

Tentoraz sme pomáhali dobrým ľuďom z Oravy. O prekvapenie pani Zuzany sa zaslúžili Peter a Samko - jej synovia, ktorí k nim pozvali Vila Rozborila s jeho reláciou „V siedmom nebi“.

Krásny úsmev pani Zuzany z Oravy vyčaril Schill Dental Clinic

Pani Zuzana to v živote nemala doposiaľ jednoduché. Bola z rozvedenej rodiny a vyrastala v chudobe s mamou. Ani jej prvé manželstvo sa nevydarilo. Manžel ju bil. K tomu sa pridala veľmi silná paradentóza, ktorú v mladosti jej rodičia zanedbali. Prišla takmer o všetky zuby. Nemohla sa ani len z chuti najesť. 
Situácia sa vyhrotila až tak, že sa jej deťom posmievali spolužiaci v škole, vraj ich mama má škaredé zuby. 
Podľa slov pani Zuzany je najhoršie zistenie, že „pri rozhovore sa vám  ľudia nepozerajú do očí, ale hneď do prázdnych úst!“ 
Avšak na pani Zuzanu sa usmialo šťastie. V Schill Dental Clinic jej vrátili široký úsmev na tvár a možnosť schuti sa zahryznúť do milovaného rezňa. 
Pani Zuzana sa teraz môže krásne usmievať na svojho partnera Jana i na všetky svoje štyri deti.

 

 


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.