Príbeh pani Júlie

Cesta ku krásnemu úsmevu býva všelijaká. Avšak vynaložené úsilie a čas stoja za to. 

Pani Júlia si so zubami prežila svoje, no po krásnych a hlavne funkčných zuboch túžiť neprestala.

Posúďte sami, aký je to rozdiel.

Na pani Júliu sa usmialo šťastie, keď sa prostredníctvom TV Markíza dostala do rúk odborníkov na našej klinike. Sme radi, že sa nám podarilo vyriešiť jej zdravotný aj estetický problém so zubami.

Prečítajte si, aký priebeh mala jej dvojmesačná cesta k pekným zubom. Prešla ňou spolu s tímom špecialistov pod vedením primára MUDr. Alexandra Schilla v našej žilinskej pobočke.


PRVÁ NÁVŠTEVA

Pani Júlia absolvovala pri prvej návšteve vstupné vyšetrenie. Urobili sme panoramatický RTG snímok, aby sme videli všetky detaily potrebné pre úspešnú implantáciu. Spolu sme si dohodli aj časový plán.

Príbeh pani Júlie - Implantácia a odtlačky - Schill Dental Clinic

IMPLANTÁCIA A ODTLAČKY

Na implantáciu a odtlačky bol potrebný dvojhodinový termín. Extrakciu a implantáciu sme robili v lokálnej anestézii, aby pani Júlia necítila žiadnu bolesť. Po implantácii sme vyhotovili ešte jeden kontrolný panoramatický RTG snímok.

Príbeh pani Júlie - Odtlačky - Schill Dental Clinic

PREKVAPENIE

O dva dni sme pani Júlii nasadili provizórne zuby, ktoré už vyzerali veľmi dobre. Doporučili sme jej, aby zuby príliš nezaťažovala. Mohla sa však už pokojne najesť, dobre sa jej rozprávalo - ale hlavne, už sa nemusela za svoj úsmev hanbiť. Mohla ukázať svoje nové, krásne zuby.
Od prvej návštevy po vyhotovenie provizórnych týchto zubov uplynuli len 2 dni.  Nebola to ešte finálna práca, no úsmev na tvári pani Júlie dokazoval, že sme už v tejto fáze odstránili funkčnú aj estetickú bariéru.

Príbeh pani Júlie - Prekvapenie - Schill Dental Clinic


VYBERANIE STEHOV

Po uplynutí 2 týždňov od implantácie sme už mohli vybrať stehy. Toto ošetrenie bolo bezbolestné a nebola pri ňom potrebná ani anestézia.

Príbeh pani Júlie - Definitívne odtlačky - Schill Dental Clinic

DEFINITÍVNE ODTLAČKY

O 4 týždne, po úplnom zahojení, sme urobili odtlačky pre definitívny mostík. Odtlačok sme odovzdali do laboratória, aby nám mostík čo najrýchlejšie vyrobili. 

NASADENIE MOSTÍKU

O týždeň sme mali mostík pripravený a nasadili sme ho na štyri implantáty. Na záver sme vykonali už len drobné kozmetické úpravy, aby boli zuby na nerozoznanie od vlastných. Úsmev pani Júlie je teraz skutočne krásny.


Príbeh pani Júlie - Krásny úsmev na záver - Schill Dental Clinic


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.