RVG prístroj

Technológia RVG

RVG

RVG prístroj (rádioviziograf), často nazývaný aj intraorálny röntgen, je základom modernej a kvalitnej stomatologickej ordinácie. Využíva sa počas ošetrení na detailné zobrazenie a diagnostiku stavu jednotlivých zubov. 

RVG vs RTG

RVG predstavuje novú digitálnu technológiu, ktorá umožňuje zhotoviť kvalitné snímky chrupu pri minimálnej dávke žiarenia. V porovnaní s klasickým RTG je doba projekcie niekoľkonásobne kratšia. Výsledok je zobrazený na monitore bez čakania už do niekoľkých sekúnd. 

Využitie RVG v Schill Dental Clinic

V Schill Dental Clinic klient pri snímaní RVG prístrojom v zubárskom kresle leží. Výsledná snímka je hotvorá do niekoľkých sekúnd. Vďaka rýchlosti a jej digitálnej podobe navyše zvyšuje diagnostickú hodnotu a šetrí čas nielen stomatológovi, ale aj pacientovi. 

Rádioviziograf je na našich klinikách využívaní aj pri rôznych zákrokoch, napr. pri endodnotickom ošetrení. Zákrok je snímaný pomocou RVG a prenášané na obrazovku pri zubnom kresle. Týmto spôsobom získava zubár možnosť priamej kontroly, čo samozrejme zvyšuje kvalitu práce.


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.