Schill Dental Clinic Praha

Main Point Pankrác

Otváracie hodiny

Pondelok 10:00 - 15:00
Utorok 10:00 - 15:00
Streda 10:00 - 15:00
Štvrtok 10:00 - 15:00
Piatok 10:00 - 15:00
 

Milevská 2095/5

140 00  Praha 4 - Krč

Cenník

+420 (0) 224 936 389

recepce@schill.cz

ObjednAjte sA

Výborná lokalita s ľahkou dostupnosťou

Schill Dental Clinic Praha sídli na hranici častí Pankrác a Krč, v budove Main Point Pankrác, ktorá sa pýši výnimočnou architektúrou. Lokalita poskytuje výbornú dostupnosť metrom i autom, s možnosťou parkovania v susediacej budove OC Arkády Pankrác. Main Point Pankrác je situovaný vedľa hotela Panorama. Našu kliniku nájdete hneď za vstupnou recepciou.

cenník vybraných zákrokov

Základné vstupné vyšetrenie bez röntgenových snímok : 990 Kč

Vstupné vyšetrenie, OPG - panoramatická snímka : 2070 Kč

Vstupné vyšetrenie, OPG - panoramatická snímka, 2x Bitewing - záhryzová snímka : 2990 Kč

Vstupné vyšetrenie s röntgenovými snímkami a CT potrebné pre chirurgické zákroky : 5310 Kč

V prípade opakovaných prehliadok po pol roku, pri nízkej kazivosti, bez potreby RTG snímok: 570 Kč

Preventívna prehliadka s 2 x záhryzovou snímkou: 1490 Kč

Preventívna prehliadka s 2 x záhryzovou snímkou a 1 x panoramatickou snímkou: 2570 Kč

Na preventívnu prehliadku by ste mali prísť 2 x ročne. Jednoduché nedostatky chrupu vyriešime hneď.

15 200 Kč je cena samostatného implantátu a jeho zavedenia. 

K tomu je potrebné: lokálna anestézia, RTG snímka po zavedení implantátu, zavedenie vhojovacej čiapočky - pri 1 implantáte je cena: 18 180 Kč

Pri viacerých implantátoch sa anestézia a RTG účtuje len raz.

27 200 Kč je cena samostatného implantátu.

K tomu je potrebné: lokálna anestézia, RTG snímka po zavedení implantátu, zavedenie vhojovacej čiapočky - pri 1 implantáte je cena: 30 180 Kč

Pri viacerých implantátoch sa anestézia a RTG snímka účtuje len raz.

Fazety sú tenké keramické plôšky, ktoré sa lepia na vonkajší povrch zuba. 

Jednoduché odstránenie zubu, cena zahŕňa lokálnu anestéziu, vybratie jednokoreňového zuba a ošetrenie lôžka. V prípade viacerých extrakcií sa účtuje anestézia iba raz. Cena lokálnej anestézie je 410 Kč.

Komplikovaná extrakcia zuba múdrosti uloženého v kosti vrátane anestézie.

Záleží na rozsahu danej výplne, cena môže byť v prípade komplikovaných prác a prídavných anestézií do 6 000 Kč.

Liečenie kanálikov je jedným z najzložitejších zákrokov, preto sa u nás robí výlučne pod mikrsokopom. Cena závisí od počtu kanálikov, jeden kanálik stojí celkovo 7 590 Kč. Zuby majú od 1 po 4 kanáliky, ojedinele aj viac. Cena nezahŕňa korunku. Cena pri viacerých kanálikoch nie je násobkom ceny za jeden kanálik, je znížená o vybrané výkony, ktoré sa účtujú len raz.

Korunka sa vyrába v laboratóriu podľa odtlačkov.

Korunku vám vyrobíme v ambulancii počas jedinej návštevy podľa skenu a 3D modelácie. Cena záleží od vybraného materiálu. Nezahŕňa lokálnu anestéziu a menšie prídavné výkony. 

Detský pacient je náročný, potrebuje viac pochopenia a času aj pri malých zákrokoch. Často u nás strávi len pol hodinu a návštevy môžu byť opakované.

Cena ošetrenia závisí od stupňa znečistenia chrupu a počtu ošetrovaných zubov. Dentálna hygiena zahŕňa odstránenie zubného povlaku a kameňa pomocou ultrazvuku a ručných nástrojov, vyleštenie zubnej skloviny a bezbolestnú fluoridáciu. Ponúkame aj pieskovanie, pri ktorom odstránime povrchové pigmentácie.

Bielenie nepoškodzuje zubnú sklovinu. Na výber máte viac možností. Dlahy podľa odtlačkov a bieliace gély dostanete na mieru. Bielenie môže byť domáce alebo kombinované, ktoré sa skladá z domácej a ambulantnej fázy.

 

Cena zubného strojčeka závisí od typu strojčeka, dĺžky a spôsobu liečby. Stanovíme ju na základe individuálnej konzultácie. Uvedená cena je za jednu čeľusť. Po konzultácií nasleduje vstupné vyšetrenie, ktoré zahŕňa špeciálnu KEFALO snímku pre ortodonciu, fotenie a odtlačky.

Okrem klasického zubného strojčeka si môžete vybrať neviditeľný strojček, cena za jednu čeľusť je od 60 000 Kč. Cena závisí od počtu priehľadných dláh.

Európska úroveň stomatológie priamo v Prahe

Nemusíte cestovať do sveta, aby ste urobili pre svoj úsmev to najlepšie. V našich ordináciách nájdete špičkové prístroje, ktoré spolu s inovatívnymi technologickými postupmi a odborným ošetrením zaručia ten najlepší výsledok.

  • skúsený tím profesionálov v stomatológii
  • všetky prístroje, zákroky na jednom mieste
  • záruka na všetky ošetrenia

Náš Tím

Tím Schill Dental Clinic tvoria renomovaní odborníci, ktorí pracujú pod vedením skúseného primára s 23-ročnou praxou. Lekári pravidelne absolvujú vzdelávacie školenia doma i v zahraničí, aby tak zaistili neustále zlepšovanie služieb a kvalitu ponúkanej starostlivosti.

tím dentálnej hygieny


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.