Slávnostné otvorenie v Žiline

Slávnostné otvorenie kliniky v Žiline bolo príjemnou udalosťou piatkového večera. MUDr. Alexander Schill predstavil všetky možnosti tejto moderne vybavenej kliniky v žilinskom Auparku. Nie každý vie, že keramické rekonštrukcie vieme vyrábať na počkanie, a že trendom dnešnej doby je bezbolestná a záchovná stomatológia.

Moderná doba znamená moderné technológie. Všetky už máme aj v žilinskej Schill Dental Clinic. Vďaka nim vieme zachraňovať situácie, ktoré boli v minulosti odsúdené na zánik. Kto by nechcel mať vlastné zuby navždy! Stačí sa o ne pravidelne a poctivo starať, nezabúdať na preventívne prehliadky celého tela - prehliadka zubov je potrebná aspoň raz ročne. Práve preto, aby sme mohli zachovať Vaše vlastné zuby čo najdlhšie.

Váš tím Schill Dental Clinic


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.