Spôsoby financovania | Schill Dental Clinic

MENU

Spôsoby financovania

Liečebný a finančný plán - všetko na jednom mieste!

Pripravíme Vám plán liečby a poradíme aj s financovaním prostredníctvom úveru.  Aby ste nemali starosti s vybavovaním úveru na stomatologickú liečbu, stretnutie so zástupcom banky Vám zariadime u nás na klinike.

Inými slovami: u nás vám urobíme zuby aj na splátky!

Spôsoby financovania - cenová dostupnosť


SCHILL DENTAL PLAN 
 

Kvalitné ošetrenie zubov má zmysel - a má aj svoju cenu. Keďže ide o investíciu do zdravia, nemali by sme robiť v kvalite kompromis.  Ide predsa o Vaše telo.  Nezabudnite, že aj veľký počet ošetrení vieme rozložiť v čase a naplánovať ich financovanie, aby boli ošetrenia finančne dostupné. To všetko u nás v Schill Dental Clinic.  

Nech sa páči, pozrite si podmienky spotrebných úverov vybraných inštitúcií

Slovenská sporiteľňa
Slovenská sporiteľňa
​úverová kalkulačka
VGÚB banka
VÚB banka
​úverová kalkulačka
Tatrabanka
Tatrabanka
​úverová kalkulačka

Vieme, že ošetrenie zubov nie je lacné. Treba si ale uvedomiť, že najnovšie materiály sú tak kvalitné, že vydržia desiatky rokov alebo dokonca navždy. Prístroje sú presné - a ak je personál perfektne vyškolený, dokáže s ich pomocou zachrániť to, čo v minulosti možné nebolo. A to všetko niečo stojí.

Vaše zuby sú pre vás nesmierne dôležité. Aj esteticky aj prakticky. Preto je na mieste nechať si ich urobiť raz a poriadne. Mať istotu, že vás nenechajú v štychu v najnevhodnejšej chvíli.

Ak aj teraz na taký zákrok nemáte peniaze, je rozumné si požičať. Vieme si požičať na auto, nábytok, hocičo. A kedy prídu na rad Vaše zuby? Aj na zuby si môžete požičať. Porozprávali sme sa o takejto možnosti s bankami a pripravili sme riešenie. Voláme to finančný plán a ide vlastne o pôžičku určenú na ošetrenie zubov. Stačí si už len vybrať banku, ktorá Vám požičia.

Investujte do svojho zdravia. Požičajte si na rozumnú vec.