Spôsoby financovania

Liečebný a finančný plán

Zákroky môžeme rozložiť v čase

Ak potrebujete viac zákrokov, pripravíme vám plán liečby, aby neboli pre vás ošetrenia veľkou záťažou naraz. V prípade vyšších nákladov na stomatologickú liečbu vám môžeme poradiť, ako financie zvládnuť prostredníctvom úveru. Ak aj teraz na taký zákrok nemáte peniaze, je rozumné si požičať. Porozprávali sme sa o takejto možnosti s bankami a pripravili sme riešenie. Voláme to finančný plán. Ide o pôžičku určenú na ošetrenie zubov. 

Finančný plán 

Kvalitné ošetrenie zubov má zmysel - a má aj svoju cenu. Keďže ide o investíciu do zdravia, nemali by sme robiť v kvalite kompromis.  Vieme, že ošetrenie zubov nie je lacné. Treba si ale uvedomiť, že najnovšie materiály sú tak kvalitné, že vydržia desiatky rokov alebo dokonca navždy. Prístroje sú presné - a ak je personál perfektne vyškolený, dokáže s ich pomocou zachrániť to, čo v minulosti možné nebolo. A to všetko niečo stojí. Aj veľký počet ošetrení vieme rozložiť v čase a naplánovať ich financovanie, aby boli ošetrenia finančne dostupné. 

Pozrite si podmienky spotrebných úverov a pôžičiek vybraných inštitúcií:

Slovenská sporiteľňa  

VÚB banka

VGÚB banka


Tatrabanka

Tatrabanka


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.