MDDr. Tamara Bučková

Stomatológ

MDDr. Tamara Bučková si vždy dáva záležať, aby bol výsledok zubného ošetrenia dokonalý po všetkých stránkach - z funkčného aj estetického hľadiska. Špecializuje sa na záchovnú stomatológiu a jednoduchšie chirurgické zákroky.

Objednajte sa online

MDDr. Tamara Bučková

„Stretla som sa s pacientmi v rôznych vekových kategóriách a s rozličnými problémami“

Počas svojej dvojročnej praxe sa jej podarilo získať skúsenosti aj s detskými pacientmi: „Tu je to najmä o získaní dôvery a názornej ukážke toho, čo sa počas zubného ošetrenia bude robiť. Základom je teda zbaviť dieťa strachu, lebo len pri plnej spolupráci je možné dosiahnuť dokonalý výsledok.”

U dospelých pacientov sa často stretáva s problémami nezvládnutej dentálnej hygieny. Ďalšou skupinou sú pacienti, ktorí z rozličných dôvodov prišli o chrup. Ak si z finančného hľadiska nemôžu dovoliť investovať do implantátov, MDDr. Bučková pre nich vždy hľadá vhodnú alternatívu: „V praxi teda najčastejšie zhotovujem fotokompozitné výplne, pomerne častým zubným zákrokom je taktiež endodontické ošetrenie, z protetických prác korunky, čiastočne snímateľné a totálne náhrady. V situáciách, kedy to je nevyhnutné, zuby extrahujem.“

MDDr. Tamara Bučková je stomatologička v Schill Dental Clinic v Žiline.

Zubár by mal mať empatický prístup k ľuďom

Na svojej práci má najradšej, ak sa jej podarí pacienta zbaviť strachu zo zubného ošetrenia, ktorým trpel väčšinu svojho života. „Stretnutia s pacientmi sú nielen o samotnom zubnom ošetrení, dokážeme sa porozprávať aj o bežných veciach zo života,“ dodáva.

Mimo práce sa venuje rôznym športovým aktivitám – bicyklovaniu, korčuľovaniu, jazde na koni a taktiež rada varí.

MDDr. Bučková a sestrička v ambulancii.

V Schill Dental Clinic
sa o vás stará 19 odborníkov

Patria k slovenskej špičke v stomatológii.

Celý tím MUDr. Schilla

Zaslúžite si prvotriednu starostlivosť

  • Termín do 48 hodín
  • Precízne a bezbolestné ošetrenie
  • 5-ročná záruka

Spoznajte Schill Dental Clinic

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Bc. Bieliková s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka