Vaše zuby v siedmom nebi

Schill Dental Clinic v relácii TV JOJ - V siedmom nebi (2. 11. 2014)

Ak máte málo dôvodov na úsmev, a navyše sa za svoje zuby hanbíte, treba násjť riešenie. Život bez úsmevu si isto neželá nikto z nás.

Pani Andrejka, matka troch synov, mala práve takýto problém. Nemala to v živote ľahké - našťastie má synov, ktorí sa rozhodli vrátiť svojej mame do tváre úsmev. A nie hocijaký.

Pozrite si príbeh, v ktorom synovia pre svoju mamu našli cestu, ako jej vrátiť krásne zuby, úsmev, a tým aj sebavedomie. Je úžasné vidieť veľkú zmenu k lepšiemu. Nebolo by to možné bez trpezlivej práce lekárov a sestier na našej zubnej klinike v Karloveskom ramene. Sme radi, že sme pani Andrejke vytvorili krásny úsmev a pomohli tak vrátiť jej stratené sebavedomie.

 

http://www.joj.sk/video/OzqtRU


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.