Schill Dental Clinic v Auparku Žilina | Schill Dental Clinic Zubár Bratislava a Žilina

MENU

Schill Dental Clinic v Auparku Žilina

Nová stomatologická klinika v žilinskom Auparku!

Je pre nás potešením, že sme v januári 2014 otvorili moderne vybavenú zubnú kliniku v Žiline. Pohodlne zaparkujete a ľahko nás nájdete na 2. poschodí administratívnej časti obchodného centra Aupark. Vstup je aj priamo z ulice Veľká Okružná, hneď vedľa lekárne.

V Žiline už na termín u zubára nemusíte čakať

V Schill Dental Clinic máme všetky oddelenia, prístroje a materiály priamo na klinike, všetko vybavíte u nás. Nepošleme Vás po RTG alebo CT snímok na iné miesto, a na korunky či iné keramické náhrady nemusíte čakať, pretože máme prístroj CEREC, ktorý dokáže vyrobiť na mieru korunku, fazetu či bielu keramickú plombu na počkanie.

V pohodlí novej kliniky vyriešime bez stresu a bez čakania čokoľvek, čo budete pre zdravé a krásne zuby potrebovať. Bude sa Vám venovať tím trpezlivých odborníkov, aby ste mali z návštevy zubára dobrý pocit a dostali kvalitné ošetrenie.

Pekný úsmev si podľa nás zaslúži každý.

 

Schill Dental Clinic Žilina
Veľká Okružná 59/A
Administratívna časť Auparku, 2. posch.
010 01 Žilina

Telefón:
041 24 00 000
041 24 00 003

e-mail:
zilina@schill.sk

 

Ordinačné hodiny:

Pondelok 7.00 - 19.00
Utorok 7.00 - 19.00
Streda 7.00 - 19.00
Štvrtok 7.00 - 19.00
Piatok 7.00 - 19.00
Schill Dental Clinic Žilina, Aupark
Posedenie v príjemnom prostredí môže byť aj na stomatologickej klinike - u nás v Schill Dental Clinic si želáme, aby ste sa cítili príjemne.

Rýchla objednávka

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.
Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.