K zubárovi pred dovolenkou | Schill Dental Clinic Zubár Bratislava a Žilina

MENU

K zubárovi pred dovolenkou

Pri plánovaní dovolenky si naplánujte aj prehliadku zubov a dentálnu hygienu!

Čas dovoleniek sa blíži. Poznáte tie situácie, ktoré vedia z vytúženého oddychu urobiť stress? Napríklad neprestajná bolesť zuba. A to práve na mieste, kde nikoho nepoznáte.

Preventívna prehliadka zubov pred dovolenkou

Pritom stačí zavolať na našu kliniku, objednať sa na preventívnu kontrolu zubov skôr, než odítete na dovolenku. Vyhnete sa stresu na dovolenke a nebude to bolieť ani Vás, ani vašu peňaženku. Prevencia je vždy lacnejšia. Ak vám aj objavia začínajúci kaz alebo zápal, včasné ošetrenie bude menej náročné, a teda aj menej bolestivé.

Nepodceňujte preventívnu prehliadku. Niet nad to, keď máte istotu, že zuby na dovolenke neprekvapia a sú bez kazov, zápalov či neošetrených odhalených krčkov. V rámci prevencie si doprajte aj dentálnu hygienu. Na nej vám naša dentálna hygienička odstráni zubný kameň a povlak.

  • V krajinách EÚ máte po predložení európskeho zdravotného preukazu právo len na nevyhnutnú zdravotnú starostlivosť. Pri zložitejších úkonoch je ošetrenie zubov nákladné.
  • Portál oPeniazoch.sk uvádza, že ošetrenie zápalu zubu  sa v najčastejších dovolenkových destináciách pohybuje od 60 € (Chorvátsko) až po 174 € (Egypt). V Japonsku sa bežne platí len za vstupnú konzultáciu u zubára až 70 eur.
  • Zubný kaz zo začiatku nevykazuje žiadne príznaky, nebolí.  Prejaví sa najskôr malou bielou škvrnou, ktorú objaví v rannom štádiu buď zubár, alebo diagnostický prístroj.

Rýchla objednávka

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.
Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic Žilina s.r.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.