Zeige Dein Lächeln

Zeige Dein Lächeln

Beratung

Preisliste

Schill Dental Clinic je súkromná zubná klinika v Bratislave a Žiline s moderne a nadštandardne vybavenými zubnými ordináciami.

Každý deň v čase od 7:00 do 19:00 pracuje na našich zubných klinikách tím špičkových stomatológov, stomatochirurgov a dentálnych hygieničiek. Vysoká úroveň liečby s individuálnym a profesionálnym prístupom našich zubárov sú našim krédom.

U nás nemusíte čakať ani na termín, ani na snímok röntgenu či CT. Všetky prístroje máme pod jednou strechou. Každý klient dostane presný termín, a venujeme sa mu tak dlho, ako je to potrebné. Stres z bolesti je zbytočný, naši špičkoví zubári robia malé aj väčšie zákroky s veľkým citom, pozornosťou, a pri lokálnom znecitlivení. Ak si to zákrok a klient vyžadujú, poskytujeme aj ošetrenia v celkovej anestézii.

V Bratislave sa môžete objednať telefonicky na 02 5464 7417 alebo online pomocou objednávky na tejto stránke, kde si zvolíte termín, a naša recepcia Vás bude kontaktovať. V Žiline sa môžete objednáť na čísle 041 240 0000, alebo mailom na zilina@schill.sk. Deň pred návštevou Vám zavoláme, aby ste na Váš termín u zubára nezabudli.

Na klinike v Bratislave máme pre Vás aj zubnú pohotovosť pre prípad, že Vás bolesť prekvapí cez víkend, alebo v čase sviatkov. Volať môžete na 02 5464 7417 alebo 0903 280 280.