Bc. Jozef Králik

Schill Dental Clinic Bc. Jozef Králik
Schill Dental Clinic Bc. Jozef Králik

Bc. Jozef Králik, dentálny hygienik. Narodil sa v Žiline, v r. 2017 ukončil štúdium na Prešovskej univerzite v Prešove na Fakulte zdravotníckych odborov v odbore Dentálna hygiena. Od r. 2018 pracuje na klinike Schill Dental Clinic v Žiline. Počas štúdia na univerzite sa zúčastňoval na odborných konferenciách a odborných seminároch. Počas štúdia pracoval a naberal skúsenosti v odbore  na renomovaných klinikách na Slovensku.  Za základné princípy práce považuje odborný prístup, neustále sebazdokonaľovanie sa v odbore a spokojnosť pacienta. Hovorí anglicky.


Objednať
teraz

OBJEDNÁVKA

Vyberte si kliniku

Bratislava

+421 (0) 2 5464 7417
schill@schill.sk

víkendová pohotovosť: +421 (0) 903 280 280

vylpňte formulár a my sa Vám ozveme

Zaslaním vyplneného formuláru beriete na vedomie, že spoločnosť Schill Dental Clinic s.r.o., Schill Dental Clinic Žilina s.r.o., Schill Dental Clinic Košice s.r.o. a Schill Dental Clinic Praha s.r.o. budú spracúvať Vaše osobné údaje výhradne za účelom vybavenia Vašej objednávky.
 
Zároveň naše spoločnosti pristupujú k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov.