Pohotovosť v Bratislave počas víkendov - 02 5464 7417. Presný čas si dohodnete priamo s lekárom.

Dr. Roman Petryshche

Stomatológ

slovensky, anglicky, ukrajinsky, rusky

Dr. Roman Petryschche je našim lekárom v bratislavskej Schill Dental Clinic. Záleží mu na stopercentnej spokojnosti pacienta, preto svoju prácu vždy dôkladne analyzuje počas celého procesu liečby.

Objednajte sa online

Dr Petryshche patrí k našim top odborníkom

Existujú pacienti, ktorí neveria, že sa ich komplikovaný problém dá vyriešiť. Pre mňa je najväčšou výzvou dokázať im opak a zlepšiť kvalitu ich života.

Doktor Petrysche sa na našej bratislavskej zubnej klinike špecializuje na protetiku a zubnú chirurgiu. Na jeho povolaní ho najviac baví práca s ľuďmi. Pri samotných stretnutiach s pacientmi v ordinácii ho zas fascinuje obrovská pestrosť, ktorú zubárina prináša. Každý pacient totiž prichádza s úplne iným problémom a v inom stave.

Vykonanú prácu si vždy precízne zanalyzuje. Jeho pacienti si tak môžu byť istí, že pri ošetrení sa im od pána doktora dostane tej najvyššej odbornej kvality.

Dr Roman Petryshche

Prirodzený záujem o zdravie zubov ho odjakživa priťahoval k zubárskemu remeslu. Najzložitejší prípad, na ktorý si spomína, bol pacient s úplnou atrofiou hornej aj spodnej čeľuste. Vďaka precíznemu prístupu a šikovným ručičkám sa doktorovi Petryshchemu podarilo úplne chrup zrekonštruovať a navrátiť mu tak funkčné i estetické parametre.

Prvá spomienka spojená so zubárom? Tá je ešte z detstva, keď mi ťahali mliečny zub.

Pán doktor je spoločenský, veselý a cieľavedomý – dokonaká výbava dobrého zubára. Okrem jeho remesla mu to dobre šlape aj na bicykli.

Dr Petryshche patrí k našim top odborníkom

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka