Pohotovosť v Bratislave počas víkendov - 02 5464 7417. Presný čas si dohodnete priamo s lekárom.

Stomatologické ošetrenie detí Usmievavými zubármi a hlavne bez bolesti

 • Na jednom mieste vyriešite vyšetrenie, kazy, zlomené zuby či odstránenie uzdičky
 • Ošetrujeme vždy v kľude a bez bolesti
 • Naši lekári sú milí a priateľskí, deti sa k nim rady vracajú
 • Možnosť ošetrenia v celkovej anestézii pod dohľadom skúseného anesteziológa

Objednajte sa online

Všetky ošetrenia detských zúbkov pod jednou strechou

 • Kazy. Ošetríme bez bolesti a vyplníme bielou výplňou.
 • Úrazy zubov. Vyšetríme zuby a okolité tkanivá a ošetríme, čo treba.
 • Zlomené zuby. Pripevníme úlomok späť , domodelujeme zúbok bielou výplňou, alebo ho nahradíme korunkou.
 • Pečatenie. Ochránime zuby pred kazmi.
 • Perová a podjazyková uzdička.  Ide o jednoduchý a bezbolestný zákrok, ktorý sa najmä u detí veľmi rýchlo hojí.
 • Detská dentálna hygiena
 • Zubné strojčeky. Momentálne len v Bratislave. V Žiline a v Košiciach službu pripravujeme.

Zaslúžite si prvotriednu starostlivosť

 • Termín do 48 hodín počas pracovných dní
 • Ošetrenie u nás nebolí
 • Odhalíme aj maličké kazy
 • Deti sa k nám rady vracajú

Spoznajte Schill Dental Clinic

U nás nie je dôvod na strach zo zubára

Dôvera medzi zubárom a mladým pacientom sa buduje dlho, ale pre všetky strany predstavuje významný benefit. Rodič by mal v tomto vzťahu figurovať ako medzičlánok, ktorý dieťa pripraví na to, že návšteva zubára je bežnou súčasťou života. Pri pravidelných preventívnych prehliadkach a správnej starostlivosti, je dokonca príjemným zážitkom.

Ošetrovanie detí má svoje špecifiká a naši lekári ich ovládajú, pristupujú k najmladším pacientom s úctou, láskavo a jemne.

U detí je možné podávať lokálne anestetiká. Po aplikácií znecitlivujúceho géliku s príchuťou, nebude bolieť ani vpich kratučkej ihly.

Niekedy, napriek snahe všetkých zúčastnených, sa dieťatko bojí, nedá sa ošetriť a vtedy nevieme zaručiť kvalitu ošetrenia. V takom prípade sa dohodne nový termín s tzv. premedikáciou, kedy dieťaťu pred ošetrením podáme liečivo rozpustené v džúse. Ovplyvní jeho vnímanie bolesti, spoluprácu a nebude si na zákrok pamätať.

Ďalšou možnosťou je ošetrenie v celkovej anestézii. U nás na klinike, pod dohľadom skúseného anesteziologického tímu.

Objednajte sa k nám Zaberie to len 2 minuty

Detský pacient

V Schill Dental Clinic
sa o vás stará 20 odborníkov

Patria k slovenskej špičke v stomatológii.

Celý tím MUDr. Schilla

Naši odborníci vedia zázraky

Nové zuby premena
Nové zub premena po

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Nové zuby žena
Nové zuby žena

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, ošetrenie koreňových kanálikov, biele výplne, nasadenie zubných koruniek.

Muž pred ošetrením zubov
Muž po ošetrení zubov

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Čo vás čaká na prvej návšteve?

1

Privítajú vás naše milé recepčné, vyplnia s vami formulár.

1 minuta

2

Ak je to potrebné, zhotovíme rötgenový snímok (vzhľadom na vek dieťaťa).

5 minut

3

Dĺžka ošetrenia závisí od typu ošetrenia. Prebieha v kľude a bez bolesti.

20–60 minut

Objednajte sa online

Pýtate sa nás

Ako to urobiť, aby sa dieťa zubára nebálo?

Dôležité je, aby ste deťom vysvetlili napríklad formou krátkeho príbehu, že sa mu lekár na zúbky pozrie, umyje ich, prípadne pohladí. Nepoužívajte vety ako „Neboj sa, to nič nie je.“, pretože práve tie v dieťati vyvolajú strach.

O zvyšok sa postarajú naši zubári. Sú usmievaví, ľudskí a ošetrenie v ich ordináciách nebolí. Tak sa dieťa naučí, že sa skutočne nemá čoho báť.

Kedy mám s dieťaťom prísť na dentálnu hygienu?

Naši hygienici ošetrujú deti približne od štyroch rokov, ale je to vysoko individuálne. V niekotrých prípadoch je vhodné začať s dentálnou hygienou aj skôr.  O mladšie deti sa stará predovšetkým zubár, ktorý prípadne návštevu hygienika odporučí.

Je dobré, aby si dieťa na dentálnu hygienu zvyklo a vybudovalo si dôležité návyky – naučilo sa, ako si správne čistiť zuby. Tak predídete kazom a ďalším problémom.

Kedy mám s dieťaťom začať chodiť k zubárovi?

Kazy sa objavujú aj u veľmi malých detí. Najlepšie je prísť už s prvými prerezanými zúbkami – okolo pol roka života. Dôležité je prísť, keď ešte diaťatko nič nebolí. Tak si dieťa už v ranom veku zvykne, že návšteva zubára je bežná a príjemná súčasť života. Naučíte sa tiež, ako sa o zúbky správne starať, aby sa nekazili.

Naša práca vašimi slovami Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?

 • Schill Dental Clinic je vysoko profesionálna klinika, ktorú môžem len odporúčať. Majú príjemný a ľudský prístup, každý krok vysvetlia a Vy si sami môžete zvoliť či s ich návrhmi riešenia budete súhlasiť. Odviedli ste perfektnú prácu, ešte raz im veľmi pekne ďakujem.

  Zuzana

 • Skvelý prístup, personál na profesionálnej úrovni. Vďaka za naj... profi prístup a robotu, konečne som našiel zubára, pri ktorom ostanem, dokým budem žuť (a žiť) :).

  Jozef

 • Veľmi príjemne sa u vás človek cíti. A obrovské ďakujem patrí doktorovi za jeho nekonečnú trpezlivosť a maximálne ľudský prístup ku mne. Keď mi po dentálnej hygiene podal zrkadlo, neverila som, že toto je možné. Taký extrémne krásny výsledok by mi ani vo sne nenapadol. Odporúčam každému! Veľmi oceňujem, že do ničoho netlačíte, nechate pacientovi čas na premyslenie, že mu vysvetlíte aký je postup a v neposlednom rade i cenník. Ochotní, ľudskí, trpezliví odborníci. :) Samozrejme vrátane vždy usmiatých a vlúdnych žienok na recepcii. :) Ďakujem!

  Janka

 • Absolvovali sme s 2-ročnou dcérkou ošetrenie v premedikácií a musím povedať, že so všetkým som nadmieru spokojná. Už objednanie po telefóne bolo veľmi príjemné, všetko vysvetlili, oboznámili ma vopred s cenníkom pri ošetrení dieťatka a termín sme dostali hned na ďalší týždeň. Od roka sme riešili tento problém no na ostatných klinikách po informovaní bol stále nejaký problém, či už sa týkal veku, váhy alebo neskúsenosti s tak malým dieťatkom. Naozaj som tu v Shill Dental Clinic bola prekvapená aj s rýchlym termínom, prístupom a výsledkom, keby som vedela, volala by som skôr. Odporúčam a viem, že ak by nastal nejaký problém viem, kde máme vyhľadať rýchlu a kvalitnú pomoc. Naozaj ďakujeme :).

  Svetlana

 • Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂

  Eva

 • Návšteva tejto kliniky bola veľmi príjemná. Pekné a moderné prostredie, milý, ústretový a veľmi ochotný personál. Vyšetrenie bolo bezbolestné a kvalitné. Musím vyzdvihnúť moderné technológie a nadštandardné služby – nová korunka mi bola nasadená v jednej návšteve. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Vrelo odporúčam !

  Martina

 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii, ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky, ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov špeciálne doktorovi Masoodovi Dehghanovi ktorý momentálne pracuje v Prahe, pani doktorke Simone Kelemenovej a najaktuálnejšie pánovi doktorovi Paľovi Čurillovi obom z pobočky v Bratislave za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.

  pacient SCHILL
  Lukáš

 • Mal som extrémne bolesti zuba. Narozdiel od iných zubných ambulancií s "pohotovosťou", ktoré odo mňa len vytiahli peniaze a povedali "na toto nemáme čas", tu ma ubezpečili, že doktorka na mňa čas naozaj má. A aj mala. Super príjemný prístup aj rýchle vyriešenie problému. Nikto nikoho nezavádza a s cenou sú transparentní a všetko povedia dopredu. A keď si predstavím tú bolesť, ktorej ma zbavili tak to stálo za každé €.

  Peter

Objednajte sa online

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka