Do nášho tímu hľadáme lekárov s praxou. Máte záujem rozvíjať sa s nami?

Vstupné vyšetrenie Pre dospelých či deti

 • Ošetrujeme dospelých, najmenších pacientov, aj tínedžerov
 • Návšteva u nás nebolí
 • Odhalíme včas aj tie najmenšie kazy
 • Aj bojazlivé deti sa k usmievavým lekárom rady vracajú

Objednajte sa online

Dieťa u zubára

Prvý kontakt je dôležitý

Pre vás, aj pre nás. Od neho sa odvíja obojstranná sympatia, dôvera a rozhodnutie zmeniť zdravie k lepšiemu.

My v Schill Dental Clinic urobíme pre váš zdravý úsmev maximum a, navyše, vás aj naučíme predchádzať problémom v ústach.

Zaslúžite si prvotriednu starostlivosť

 • Termín do 48 hodin počas pracovných dní
 • Ošetrenie u nás nebolí
 • Odhalíme aj maličké kazy
 • K milým lekárom sa deti rady vracajú

Spoznajte Schill Dental Clinic

Vitajte na modernej klinike

Pri vstupe vás privítajú usmiate recepčné a postarajú sa o plynulý priebeh vašej návštevy. Najskôr v pokoji, pri káve, vyplníte vstupný formulár.

Súčasťou vašej prvej návštevy je RTG (u detí v závislosti od veku) a diagnostika stavu vášho chrupu. Následne vám lekár vysvetlí postup ošetrenia. Toto všetko na jednom mieste, bez stresu a bez čakania.

Detský zubár

V Schill Dental Clinic
sa o vás stará 17 odborníkov

Patria k slovenskej špičke v stomatológii.

Celý tím MUDr. Schilla

Od rozhodnutia k činom

Na základe výsledkov vstupnej prehliadky ošetrujúci lekár vypracuje liečebný a rozpočtový plán a detailne vám vysvetlí, čo vás čaká. Zákroky si môžete rozložiť v čase tak, ako vám to vyhovuje. Ak chcete vidieť svoj nový úsmev ešte pred vykonaním zákrokov, môžeme vám ho v počítači nadizajnovať.

Väčšine pacientov už na začiatku odporúčame dentálnu hygienu. Predpokladom úspešnej liečby je totiž čisté prostredie a kvalitná ústna hygiena. Tú zabezpečí dentálna hygienička, ktorá skontroluje stav zubného kameňa, ďasien a pigmentácií na zuboch. Podľa stavu chrupu a ústnej dutiny zvolí ďalšie kroky tak, aby sa lekár mohol venovať ďalšej liečbe.

Objednajte sa online Prijímame nových pacientov

Čo vás čaká na prvej návšteve?

1

Privítajú vás milé recepčné a vyplnia s vami formulár.

1 minúta

2

Zhotovíme vám röntgenové snímky (u detí v závislosti od veku).

5 minút

3

Vyšetrenie a podrobná konzultácia prebehne v ambulancii.

20 minút

Objednajte sa online

Naši odborníci vedia zázraky

Pekné zuby
Pekné zuby

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, ošetrenie koreňových kanálikov, biele výplne, zubné korunky, CEREC.

Premena zubov
Premena zubov

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Nové zuby premena
Nové zub premena po

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Zuby pred zákrokom
Zuby po zákroku

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Naša práca vašimi slovami Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?

 • U vás je to iné ako inde, celkom iný prístup nielen lekárov, ale aj recepcie a sestier. Tie sú rovnako dôležité ako ostatní a bez nich by to nešlo. Páčilo sa mi, že sa dá bez problémov dohodnúť na termíne, ktorý mi vyhovuje. Od príchodu až po ošetrenie som sa cítila výborne.

  Vierka

 • Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂

  Eva

 • Návšteva tejto kliniky bola veľmi príjemná. Pekné a moderné prostredie, milý, ústretový a veľmi ochotný personál. Vyšetrenie bolo bezbolestné a kvalitné. Musím vyzdvihnúť moderné technológie a nadštandardné služby – nová korunka mi bola nasadená v jednej návšteve. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Vrelo odporúčam !

  Martina

 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii, ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky, ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov špeciálne doktorovi Masoodovi Dehghanovi ktorý momentálne pracuje v Prahe, pani doktorke Simone Kelemenovej a najaktuálnejšie pánovi doktorovi Paľovi Čurillovi obom z pobočky v Bratislave za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.

  pacient SCHILL
  Lukáš

 • Ja som Vaša verná a nesmierne spokojná klientka. Kto by nechcel chodiť práve k tomuto TOP stomatológovi, implantológovi, chirurgovi atď…a to k primárovi Alexandrovi Schillovi. Som šťastná, už len keď vojdem do ambulancie. Už k nemu chodia piati moji známi s rodinkou – na základe výsledku čo videli u mňa a navyše to ešte nie je úplne dorobené. Schill Dental Clinic, MUDr. Alexandrer Schill, je TOP – ka. Verte mi….😍👍

  Beáta

Objednajte sa online

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka