Pohotovosť v Bratislave počas víkendov - 02 5464 7417. Presný čas si dohodnete priamo s lekárom.

Ošetrenie zubného kazu Včasné ošetrenie vám zachráni zuby

 • Vďaka technológiám odhalíme kaz v jeho počiatku
 • Minimálne invazívny prísptup - vŕtame len nutnú časť zuba
 • Používame estetické biele plomby
 • Ošetrenie u nás nebolí

Objednajte sa online

Je veľký risk zanedbať aj malý kaz

Začínajúci kaz na zube nebolí. O to je ale zradnejší. Veľmi ľahko sa rozšíri do hlbších častí zuba. Ak prenikne až do zubnej drene, spôsobí jej zápal, silné bolesti, až odumretie zuba. Navyše, zubný kaz ohrozuje aj okolité zuby. 

Objednajte sa preto k zubárovi čo najskôr. U nás odhalíme aj maličké kazy. No rovnako jemne a bezbolestne si poradíme aj s tými hlbokými. Vrátime vašim zubom zdravie.

Objednajte sa k nám Prijímame nových pacientov

Sestrička v ambulancii

Zaslúžite si prvotriednu starostlivosť

 • Objednávame do 48 hodin
 • Ošetrujeme rýchlo a bez bolesti
 • 5-ročná záruka na všetky zákroky
 • Odhalíme včas miniatúrne kazy

Spoznajte Schill Dental Clinic

Ošetrenie zubného kazu nebolí

Ošetrujeme v lokálnej anestézii, vyvŕtame len skutočne potrebnú časť zuba a zaplníme ho neviditeľnou bielou plombou. Zároveň detailne vyšetríme okolité zuby a uistíme sa, že kaz nenapadol aj tie.

V Schill Dental Clinic ošetrujeme bezbolestne. Vďaka moderným anestetikám s rýchlym nástupom účinku, najnovším technológiám a tímu skúsených lekárov.

Extrakcia zuba

V Schill Dental Clinic
sa o vás stará 20 odborníkov

Patria k slovenskej špičke v stomatológii.

Celý tím MUDr. Schilla

Naši odborníci vedia zázraky

Pred a po zuby
Pred a po zuby

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Premena zubov
Premena zubov

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, fazety, keramické korunky, overlay

Nové zuby žena
Nové zuby žena

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, ošetrenie koreňových kanálikov, biele výplne, nasadenie zubných koruniek.

Za hodinku máme hotovo.

Ešte ste u nás neboli? Objednajte sa na vstupné vyšetrenie.

1

Urobíme röntgenové snímky, ktoré odhalia všetky kazy.

5 minút

2

Lekár odstráni kaz a zaplní zub výplňou v odtieni vašich zubov.

45 minút

Objednajte sa online

Pýtate sa nás

Ako vzniká zubný kaz?

Na zuboch sa neustále usadzuje zubný povlak. Ide o vrstvu obsahujúcu baktérie, ktoré premieňajú cukry na kyseliny, a tak narúšajú zubnú sklovinu. Sklovina sa síce krátkodobo dokáže brániť, ale približne po 48 hodinách nastupuje kazotvorný účinok zubného povlaku. Záleží teda na veľmi starostlivom čistení zubov: na miestach, z ktorých plak neodstránite, vzniká kaz.

Je možné, že ma kaz prestal bolieť?

Áno, neznamená to ale, že kaz zmizol. Naopak je možné, že zub odumrel, a preto necítite bolesť. Objednajte sa čo najskôr na prehliadku.

Ako sa zbaviť zubného kazu doma?

Zubný kaz nie je problém, ktorý by ste vyriešili svojpomocne. Objednajte sa k svojmu zubárovi, ošetrí kazy na zube behom chvíľky.

Naša práca vašimi slovami Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?

 • Schill Dental Clinic je vysoko profesionálna klinika, ktorú môžem len odporúčať. Majú príjemný a ľudský prístup, každý krok vysvetlia a Vy si sami môžete zvoliť či s ich návrhmi riešenia budete súhlasiť. Odviedli ste perfektnú prácu, ešte raz im veľmi pekne ďakujem.

  Zuzana

 • Skvelý prístup, personál na profesionálnej úrovni. Vďaka za naj... profi prístup a robotu, konečne som našiel zubára, pri ktorom ostanem, dokým budem žuť (a žiť) :).

  Jozef

 • Veľmi príjemne sa u vás človek cíti. A obrovské ďakujem patrí doktorovi za jeho nekonečnú trpezlivosť a maximálne ľudský prístup ku mne. Keď mi po dentálnej hygiene podal zrkadlo, neverila som, že toto je možné. Taký extrémne krásny výsledok by mi ani vo sne nenapadol. Odporúčam každému! Veľmi oceňujem, že do ničoho netlačíte, nechate pacientovi čas na premyslenie, že mu vysvetlíte aký je postup a v neposlednom rade i cenník. Ochotní, ľudskí, trpezliví odborníci. :) Samozrejme vrátane vždy usmiatých a vlúdnych žienok na recepcii. :) Ďakujem!

  Janka

 • Absolvovali sme s 2-ročnou dcérkou ošetrenie v premedikácií a musím povedať, že so všetkým som nadmieru spokojná. Už objednanie po telefóne bolo veľmi príjemné, všetko vysvetlili, oboznámili ma vopred s cenníkom pri ošetrení dieťatka a termín sme dostali hned na ďalší týždeň. Od roka sme riešili tento problém no na ostatných klinikách po informovaní bol stále nejaký problém, či už sa týkal veku, váhy alebo neskúsenosti s tak malým dieťatkom. Naozaj som tu v Shill Dental Clinic bola prekvapená aj s rýchlym termínom, prístupom a výsledkom, keby som vedela, volala by som skôr. Odporúčam a viem, že ak by nastal nejaký problém viem, kde máme vyhľadať rýchlu a kvalitnú pomoc. Naozaj ďakujeme :).

  Svetlana

 • Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂

  Eva

 • Návšteva tejto kliniky bola veľmi príjemná. Pekné a moderné prostredie, milý, ústretový a veľmi ochotný personál. Vyšetrenie bolo bezbolestné a kvalitné. Musím vyzdvihnúť moderné technológie a nadštandardné služby – nová korunka mi bola nasadená v jednej návšteve. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Vrelo odporúčam !

  Martina

 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii, ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky, ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov špeciálne doktorovi Masoodovi Dehghanovi ktorý momentálne pracuje v Prahe, pani doktorke Simone Kelemenovej a najaktuálnejšie pánovi doktorovi Paľovi Čurillovi obom z pobočky v Bratislave za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.

  pacient SCHILL
  Lukáš

 • Mal som extrémne bolesti zuba. Narozdiel od iných zubných ambulancií s "pohotovosťou", ktoré odo mňa len vytiahli peniaze a povedali "na toto nemáme čas", tu ma ubezpečili, že doktorka na mňa čas naozaj má. A aj mala. Super príjemný prístup aj rýchle vyriešenie problému. Nikto nikoho nezavádza a s cenou sú transparentní a všetko povedia dopredu. A keď si predstavím tú bolesť, ktorej ma zbavili tak to stálo za každé €.

  Peter

Objednajte sa online

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka