Prijímame nových pacientov. Termín do 24 hod. 5-ročná záruka na všetky ošetrenia.

Ošetrenie zubného kazu Včasné ošetrenie vám zachráni zuby

 • Vďaka technológiám odhalíme kaz v jeho počiatku
 • Minimálne invazívny prísptup - vŕtame len nutnú časť zuba
 • Používame estetické biele plomby
 • Ošetrenie u nás nebolí

Objednajte sa online

Je veľký risk zanedbať aj malý kaz

Začínajúci kaz na zube nebolí. O to je ale zradnejší. Veľmi ľahko sa rozšíri do hlbších častí zuba. Ak prenikne až do zubnej drene, spôsobí jej zápal, silné bolesti, až odumretie zuba. Navyše, zubný kaz ohrozuje aj okolité zuby. 

Objednajte sa preto k zubárovi čo najskôr. U nás odhalíme aj maličké kazy. No rovnako jemne a bezbolestne si poradíme aj s tými hlbokými. Vrátime vašim zubom zdravie.

Objednajte sa k nám Prijímame nových pacientov

Sestrička v ambulancii

Zaslúžite si prvotriednu starostlivosť

 • Objednávame do 48 hodin
 • Ošetrujeme rýchlo a bez bolesti
 • 5-ročná záruka na všetky zákroky
 • Odhalíme včas miniatúrne kazy

Spoznajte Schill Dental Clinic

Ošetrenie zubného kazu nebolí

Ošetrujeme v lokálnej anestézii, vyvŕtame len skutočne potrebnú časť zuba a zaplníme ho neviditeľnou bielou plombou. Zároveň detailne vyšetríme okolité zuby a uistíme sa, že kaz nenapadol aj tie.

V Schill Dental Clinic ošetrujeme bezbolestne. Vďaka moderným anestetikám s rýchlym nástupom účinku, najnovším technológiám a tímu skúsených lekárov.

Extrakcia zuba

V Schill Dental Clinic
sa o vás stará 19 odborníkov

Patria k slovenskej špičke v stomatológii.

Celý tím MUDr. Schilla

Naši odborníci vedia zázraky

Zuby pred zákrokom
Zuby po zákroku

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Premena zubov pred
Premena zubov po

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, biele plomby.

Nové zuby
Nové zuby muž

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, ošetrenie koreňových kanálikov, biele výplne, extrakcia, estetická rekonštrukcia zubov, CEREC.

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Za hodinku máme hotovo.

Ešte ste u nás neboli? Objednajte sa na vstupné vyšetrenie.

1

Urobíme röntgenové snímky, ktoré odhalia všetky kazy.

5 minút

2

Lekár odstráni kaz a zaplní zub výplňou v odtieni vašich zubov.

45 minút

Objednajte sa online

Pýtate sa nás

Ako vzniká zubný kaz?

Na zuboch sa neustále usadzuje zubný povlak. Ide o vrstvu obsahujúcu baktérie, ktoré premieňajú cukry na kyseliny, a tak narúšajú zubnú sklovinu. Sklovina sa síce krátkodobo dokáže brániť, ale približne po 48 hodinách nastupuje kazotvorný účinok zubného povlaku. Záleží teda na veľmi starostlivom čistení zubov: na miestach, z ktorých plak neodstránite, vzniká kaz.

Je možné, že ma kaz prestal bolieť?

Áno, neznamená to ale, že kaz zmizol. Naopak je možné, že zub odumrel, a preto necítite bolesť. Objednajte sa čo najskôr na prehliadku.

Ako sa zbaviť zubného kazu doma?

Zubný kaz nie je problém, ktorý by ste vyriešili svojpomocne. Objednajte sa k svojmu zubárovi, ošetrí kazy na zube behom chvíľky.

Naša práca vašimi slovami Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?

 • U vás je to iné ako inde, celkom iný prístup nielen lekárov, ale aj recepcie a sestier. Tie sú rovnako dôležité ako ostatní a bez nich by to nešlo. Páčilo sa mi, že sa dá bez problémov dohodnúť na termíne, ktorý mi vyhovuje. Od príchodu až po ošetrenie som sa cítila výborne.

  Vierka

 • Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂

  Eva

 • Návšteva tejto kliniky bola veľmi príjemná. Pekné a moderné prostredie, milý, ústretový a veľmi ochotný personál. Vyšetrenie bolo bezbolestné a kvalitné. Musím vyzdvihnúť moderné technológie a nadštandardné služby – nová korunka mi bola nasadená v jednej návšteve. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Vrelo odporúčam !

  Martina

 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii, ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky, ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov špeciálne doktorovi Masoodovi Dehghanovi ktorý momentálne pracuje v Prahe, pani doktorke Simone Kelemenovej a najaktuálnejšie pánovi doktorovi Paľovi Čurillovi obom z pobočky v Bratislave za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.

  pacient SCHILL
  Lukáš

 • Ja som Vaša verná a nesmierne spokojná klientka. Kto by nechcel chodiť práve k tomuto TOP stomatológovi, implantológovi, chirurgovi atď…a to k primárovi Alexandrovi Schillovi. Som šťastná, už len keď vojdem do ambulancie. Už k nemu chodia piati moji známi s rodinkou – na základe výsledku čo videli u mňa a navyše to ešte nie je úplne dorobené. Schill Dental Clinic, MUDr. Alexandrer Schill, je TOP – ka. Verte mi….😍👍

  Beáta

Objednajte sa online

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka