Pohotovosť v Bratislave počas víkendov - 02 5464 7417. Presný čas si dohodnete priamo s lekárom.

Pečatenie zubov Ochránime detské zuby pred kazmi

 • Špeciálnym materiálom zaplníme ryhy a jamky na zadných zúbkoch
 • Predídeme tvorbe kazov na žuvacích plôškach
 • Vhodné pre trvalé, ale aj mliečne zuby
 • Pečatenie nebolí a ochráni zuby 3 - 5 rokov

Objednajte sa online

Zdravotná sestrička

Na zapečatenú plôšku sa kaz nedostane

Zadné zuby majú ryhy a jamky, v ktorých sa ukladá zubný povlak. Deti neovládajú dokonalé čistenie zubov, tak tam povlak ostáva a tvoria sa zubné kazy.

Ochráňte mliečne a najmä trvalé zuby. Ryhy a jamky bezbolestne zaplníme špeciálnym materiálom. Tak sa do nich nedostanú nečistoty, ktoré predchádzajú zubnému kazu.

Objednajte sa k nám Prijímame nových pacientov

Zdravotná sestrička

Zaslúžite si prvotriednu starostlivosť

 • Termín do 48 hodín počas pracovných dní
 • K usmiatym a milým lekárom sa deti tešia
 • Ošetrenie u nás nebolí
 • Zubár a dentálna hygiena pod jednou strechou

Spoznajte Schill Dental Clinic

Aby mali deti na zubára peknú spomienku

Pečatenie nebolí a zuby po ňom nie sú citlivé. Aj preto ide o ideálne ošetrenie pre malé deti. Zvyknú si tak, že návšteva zubára je príjemná a budú sa k nám tešiť.

Ideálny čas na pečatenie zubov, či už mliečnych alebo trvalých, je do dvoch rokov od prerezania zuba.

V Schill Dental Clinic
sa o vás stará 20 odborníkov

Patria k slovenskej špičke v stomatológii.

Celý tím MUDr. Schilla

Naši odborníci vedia zázraky

Nové zuby premena
Nové zub premena po

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

O 10 rokov mladší
O 10 rokov mladší

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, biele výplne, ošetrenie koreňových kanálikov, extrakcia, implantácia, nasadenie zubných koruniek.

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, fazety, keramické korunky, overlay

Premena zuby
Premena zuby

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Do pol hodinky je hotovo

Ešte ste u nás neboli? Objendajte sa na vstupnú prehliadku.

1

V priebehu 20 minút lekár zapečatí jeden, dva zuby. Ošetrenie je bezbolestné.

20 minut

Objednajte sa online

Pýtate sa nás

Ako dlho zapečatené zuby vydržia?

Bežne 3-5 rokov, u niektorých pacientov aj dlhšie. Zubár skontroluje zub pri každej prehliadke a zistí, či sa pečatidlo neodlupuje.

Aký zub je možné zapečatiť?

Pečatíme zuby, ktoré majú drobné jamky alebo ryhy. Môže ísť o mliečnu stoličku, aj o stále črenové zuby a stále stoličky. Zub ale musí byť v čase pečatenia zdravý, bez kazu.

Pre aké veľké deti je pečatenie zubov vhodné?

Správny čas je u každého dieťaťa individuálny. Pečatenie sa odporúča urobiť do dvoch rokov od prerezania zuba, ideálne do pol roka. Pečatiť môžeme ako mliečne, tak stále zuby. Pečatíme mliečne aj stále stoličky a tiež stále črenové zuby.

Získame vďaka pečateniu istotu, že sa zub nikdy nepokazí?

Pečatidlo chráni pred kazom žuvaciu plochu zuba, nebráni ale vzniku medzizubných kazov. Preto dbajte na správnu hygienu, čistite medzizubné priestory a pravidelne navštevujte zubného lekára a dentálneho hygienika.

Naša práca vašimi slovami Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?

 • Schill Dental Clinic je vysoko profesionálna klinika, ktorú môžem len odporúčať. Majú príjemný a ľudský prístup, každý krok vysvetlia a Vy si sami môžete zvoliť či s ich návrhmi riešenia budete súhlasiť. Odviedli ste perfektnú prácu, ešte raz im veľmi pekne ďakujem.

  Zuzana

 • Skvelý prístup, personál na profesionálnej úrovni. Vďaka za naj... profi prístup a robotu, konečne som našiel zubára, pri ktorom ostanem, dokým budem žuť (a žiť) :).

  Jozef

 • Veľmi príjemne sa u vás človek cíti. A obrovské ďakujem patrí doktorovi za jeho nekonečnú trpezlivosť a maximálne ľudský prístup ku mne. Keď mi po dentálnej hygiene podal zrkadlo, neverila som, že toto je možné. Taký extrémne krásny výsledok by mi ani vo sne nenapadol. Odporúčam každému! Veľmi oceňujem, že do ničoho netlačíte, nechate pacientovi čas na premyslenie, že mu vysvetlíte aký je postup a v neposlednom rade i cenník. Ochotní, ľudskí, trpezliví odborníci. :) Samozrejme vrátane vždy usmiatých a vlúdnych žienok na recepcii. :) Ďakujem!

  Janka

 • Absolvovali sme s 2-ročnou dcérkou ošetrenie v premedikácií a musím povedať, že so všetkým som nadmieru spokojná. Už objednanie po telefóne bolo veľmi príjemné, všetko vysvetlili, oboznámili ma vopred s cenníkom pri ošetrení dieťatka a termín sme dostali hned na ďalší týždeň. Od roka sme riešili tento problém no na ostatných klinikách po informovaní bol stále nejaký problém, či už sa týkal veku, váhy alebo neskúsenosti s tak malým dieťatkom. Naozaj som tu v Shill Dental Clinic bola prekvapená aj s rýchlym termínom, prístupom a výsledkom, keby som vedela, volala by som skôr. Odporúčam a viem, že ak by nastal nejaký problém viem, kde máme vyhľadať rýchlu a kvalitnú pomoc. Naozaj ďakujeme :).

  Svetlana

 • Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂

  Eva

 • Návšteva tejto kliniky bola veľmi príjemná. Pekné a moderné prostredie, milý, ústretový a veľmi ochotný personál. Vyšetrenie bolo bezbolestné a kvalitné. Musím vyzdvihnúť moderné technológie a nadštandardné služby – nová korunka mi bola nasadená v jednej návšteve. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Vrelo odporúčam !

  Martina

 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii, ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky, ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov špeciálne doktorovi Masoodovi Dehghanovi ktorý momentálne pracuje v Prahe, pani doktorke Simone Kelemenovej a najaktuálnejšie pánovi doktorovi Paľovi Čurillovi obom z pobočky v Bratislave za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.

  pacient SCHILL
  Lukáš

 • Mal som extrémne bolesti zuba. Narozdiel od iných zubných ambulancií s "pohotovosťou", ktoré odo mňa len vytiahli peniaze a povedali "na toto nemáme čas", tu ma ubezpečili, že doktorka na mňa čas naozaj má. A aj mala. Super príjemný prístup aj rýchle vyriešenie problému. Nikto nikoho nezavádza a s cenou sú transparentní a všetko povedia dopredu. A keď si predstavím tú bolesť, ktorej ma zbavili tak to stálo za každé €.

  Peter

Objednajte sa online

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka