Pohotovosť v Bratislave počas víkendov - 02 5464 7417. Presný čas si dohodnete priamo s lekárom.

Keramické výplne Najprirodzenejšie výplne zubov

 • Prirozene nahradia časť zuba
 • Na pohľad, aj funkčne na nerozoznanie od zubov
 • Stačí jedna návšteva zubára
 • 5-ročná záruka

Objednajte sa online

Sestrička v ambulancii

Dokonalé zuby

Predstavte si, že sa pozeráte na svoje zuby v zrkadle a nevidíte ani jedinú plombu. Viete, že sme vám nedávno vŕtali kaz, ale všetky zuby vyzerajú dokonalo. Taký výsledok má naša práca s keramickými výplňami.

Estetika ale zďaleka nie je jediná výhoda keramických výplňí. Ide o matierál s najpodobnejšími vlastnosťami, ako majú tvrdé zubné tkanivá. Odŕtame len najnutnejšiu časť zuba, zvolíme prirodzený odtieň, oskenujeme situáciu v ústach a počítačom riadená fréza vymodeluje výplň, ktorá zubu dokonalo, presne sadne.

 

Objednajte sa k nám Nájdeme si na vás čas do 48 hodín počas pracovných dní

Zaslúžite si prvotriednu starostlivosť

 • Objednávame do 48 hodín počas pracovných dní
 • Výplň pripravíme počas jediného sedenia
 • 5-ročná záruka na všetky zákroky

Spoznajte Schill Dental Clinic

Na počkanie a navždy

Vďaka technológii CEREC pripravíme keramickú výplň za niekoľko minút.

Výplň pritom vydrží aj desiatky rokov, vďaka perfektnej práci našich lekárov. Preto sa nebojíme poskytovať záruku až 5 rokov.

V Schill Dental Clinic
sa o vás stará 20 odborníkov

Patria k slovenskej špičke v stomatológii.

Celý tím MUDr. Schilla

Naši odborníci vedia zázraky

Muž pred ošetrením zubov
Muž po ošetrení zubov

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Nové zuby
Nové zuby muž

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, ošetrenie koreňových kanálikov, biele výplne, extrakcia, estetická rekonštrukcia zubov, CEREC.

Mária Zelinová zuby
Mária Zelinová zuby

Vykonané zákroky

Estetická úprava predných zubov. Dostavba 6 zubov fotokompozitom vo farbe vlastných zubov. Trvanie zákroku: 3 hodiny.

Nové zuby premena
Nové zub premena po

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Pre zdravý a krásny úsmev stačí 1 návšteva

Ešte ste u nás neboli? Objednajte sa na vstupné vyšetrenie.

1

Lekár vám v lokálnej anestézii odstráni kaz a oskenuje situáciu v ústach

30 minut

2

Na chvíľočku sa usaďte v čakárni. My vám zatiaľ vyrobíme výplň.

30 minut

3

Lekár vám výplň nasadí a vyleští zuby.

30 minut

Objednajte sa online

Naša práca vašimi slovami Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?

 • Schill Dental Clinic je vysoko profesionálna klinika, ktorú môžem len odporúčať. Majú príjemný a ľudský prístup, každý krok vysvetlia a Vy si sami môžete zvoliť či s ich návrhmi riešenia budete súhlasiť. Odviedli ste perfektnú prácu, ešte raz im veľmi pekne ďakujem.

  Zuzana

 • Skvelý prístup, personál na profesionálnej úrovni. Vďaka za naj... profi prístup a robotu, konečne som našiel zubára, pri ktorom ostanem, dokým budem žuť (a žiť) :).

  Jozef

 • Veľmi príjemne sa u vás človek cíti. A obrovské ďakujem patrí doktorovi za jeho nekonečnú trpezlivosť a maximálne ľudský prístup ku mne. Keď mi po dentálnej hygiene podal zrkadlo, neverila som, že toto je možné. Taký extrémne krásny výsledok by mi ani vo sne nenapadol. Odporúčam každému! Veľmi oceňujem, že do ničoho netlačíte, nechate pacientovi čas na premyslenie, že mu vysvetlíte aký je postup a v neposlednom rade i cenník. Ochotní, ľudskí, trpezliví odborníci. :) Samozrejme vrátane vždy usmiatých a vlúdnych žienok na recepcii. :) Ďakujem!

  Janka

 • Absolvovali sme s 2-ročnou dcérkou ošetrenie v premedikácií a musím povedať, že so všetkým som nadmieru spokojná. Už objednanie po telefóne bolo veľmi príjemné, všetko vysvetlili, oboznámili ma vopred s cenníkom pri ošetrení dieťatka a termín sme dostali hned na ďalší týždeň. Od roka sme riešili tento problém no na ostatných klinikách po informovaní bol stále nejaký problém, či už sa týkal veku, váhy alebo neskúsenosti s tak malým dieťatkom. Naozaj som tu v Shill Dental Clinic bola prekvapená aj s rýchlym termínom, prístupom a výsledkom, keby som vedela, volala by som skôr. Odporúčam a viem, že ak by nastal nejaký problém viem, kde máme vyhľadať rýchlu a kvalitnú pomoc. Naozaj ďakujeme :).

  Svetlana

 • Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂

  Eva

 • Návšteva tejto kliniky bola veľmi príjemná. Pekné a moderné prostredie, milý, ústretový a veľmi ochotný personál. Vyšetrenie bolo bezbolestné a kvalitné. Musím vyzdvihnúť moderné technológie a nadštandardné služby – nová korunka mi bola nasadená v jednej návšteve. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Vrelo odporúčam !

  Martina

 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii, ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky, ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov špeciálne doktorovi Masoodovi Dehghanovi ktorý momentálne pracuje v Prahe, pani doktorke Simone Kelemenovej a najaktuálnejšie pánovi doktorovi Paľovi Čurillovi obom z pobočky v Bratislave za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.

  pacient SCHILL
  Lukáš

 • Mal som extrémne bolesti zuba. Narozdiel od iných zubných ambulancií s "pohotovosťou", ktoré odo mňa len vytiahli peniaze a povedali "na toto nemáme čas", tu ma ubezpečili, že doktorka na mňa čas naozaj má. A aj mala. Super príjemný prístup aj rýchle vyriešenie problému. Nikto nikoho nezavádza a s cenou sú transparentní a všetko povedia dopredu. A keď si predstavím tú bolesť, ktorej ma zbavili tak to stálo za každé €.

  Peter

Objednajte sa online

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka