Prijímame nových pacientov. Termín do 24 hod. 5-ročná záruka na všetky ošetrenia.

Zubná chirurgia

Chirurgické ošetrenia zahŕňajú širokú škálu zákrokov - od komplikovaných extrakcií, zavedenia implantátov, dostavby chýbajúcej kosti, až po plastiku zubných krčkov. U nás v lokálnej alebo celkovej anestézii. Pre vaše pohodlie a absolútnu bezbolestnosť.

Objednajte sa online Termín podľa vášho želania

Doktor Schill pri chirurgickom zákroku

Zverte sa do rúk zubným chirurgom s rokmi praxe

Zubnú chirurgiu vykonávame už 25 rokov. Ide o jednodňovú chirurgiu, ktorú bez problémov zvládnete v lokálnej anestézii. Môžeme vás ošetriť aj v narkóze, ktorú vykonávame pod dohľadom skúseného anesteziologického tímu. Pri ošetreniach používame presnú zobrazovaciu techniku, moderné technológie, chirurgické nástroje a materiály. Na tím našich lekárov, ktorých vedie MUDr. Schill, sa môžete obrátiť s akýmkoľvek problémom. Spoľahnite sa,  že nájdeme pre vás vhodné riešenie.

 

Alexander Schill

Zaslúžite si prvotriednu starostlivosť

 • Termín, ktorý vám vyhovuje
 • Bezbolestná stomatológia
 • Špičkoví odborníci
 • Možnosť celkovej anestézie

Spoznajte Schill Dental Clinic

V Schill Dental Clinic
sa o vás stará 19 odborníkov

Patria k slovenskej špičke v stomatológii.

Celý tím MUDr. Schilla

Naša práca vašimi slovami Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?

 • U vás je to iné ako inde, celkom iný prístup nielen lekárov, ale aj recepcie a sestier. Tie sú rovnako dôležité ako ostatní a bez nich by to nešlo. Páčilo sa mi, že sa dá bez problémov dohodnúť na termíne, ktorý mi vyhovuje. Od príchodu až po ošetrenie som sa cítila výborne.

  Vierka

 • Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂

  Eva

 • Návšteva tejto kliniky bola veľmi príjemná. Pekné a moderné prostredie, milý, ústretový a veľmi ochotný personál. Vyšetrenie bolo bezbolestné a kvalitné. Musím vyzdvihnúť moderné technológie a nadštandardné služby – nová korunka mi bola nasadená v jednej návšteve. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Vrelo odporúčam !

  Martina

 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii, ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky, ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov špeciálne doktorovi Masoodovi Dehghanovi ktorý momentálne pracuje v Prahe, pani doktorke Simone Kelemenovej a najaktuálnejšie pánovi doktorovi Paľovi Čurillovi obom z pobočky v Bratislave za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.

  pacient SCHILL
  Lukáš

 • Ja som Vaša verná a nesmierne spokojná klientka. Kto by nechcel chodiť práve k tomuto TOP stomatológovi, implantológovi, chirurgovi atď…a to k primárovi Alexandrovi Schillovi. Som šťastná, už len keď vojdem do ambulancie. Už k nemu chodia piati moji známi s rodinkou – na základe výsledku čo videli u mňa a navyše to ešte nie je úplne dorobené. Schill Dental Clinic, MUDr. Alexandrer Schill, je TOP – ka. Verte mi….😍👍

  Beáta

Objednajte sa online

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka