Prijímame nových pacientov. Termín do 24 hod. 5-ročná záruka na všetky ošetrenia.

Zubná klinika Žilina

V Žiline patríme medzi obľúbenú rodinnú kliniku. Nájdete nás v centre mesta a naše služby aj prostredie sú prispôsobené tomu, aby poskytli komfort nielen vám, ale aj celej vašej rodine.

 • od 8:00 do 16:00 (Po-Pi)
 • Zaparkujete v Auparku
 • 2. poschodie, vstup vedľa lekárne

Aupark Shopping Center
Veľká Okružná 59/A
010 01 Žilina
Zobraziť na mape

Zubná klinika Schill Žilina

K zubárovi v Žiline bez strachu

Naša zubná klinika v Žiline je dôkazom, že aj návšteva zubára môže byť príjemným zážitkom. Všetky zákroky u nás vyriešime na jednom mieste. Stačí sa objednať a na prvej návšteve zvládneme snímky, diagnostiku, dentálnu hygienu a dokonca aj prvý bezbolestný zákrok. Aby sme vám mohli garantovať termín podľa vašej predstavy, objednajte sa v predstihu a nečakajte na bolesť.

Dostupné termíny Informujte sa

Zubná klinika Schill Žilina

Návšteva u nás nebolí

Hneď ako vstúpite na kliniku, privíta vás milá recepčná a spolu vyplníte vstupný dotazník. Na počkanie vám zhotovíme röntgenový snímok, lekár stanoví diagnózuvysvetlí, čo vás čaká. Navrhne vám možné alternatívy a dohodnete sa, kedy s liečbou začnete. Za svoju prácu ručíme 5-ročnou zárukou.

Vstupná prehliadka Objednajte sa

Dentálna hygiena ošetrenie

Odborník, ktorý vám rozumie

MUDr. Alexander Schill pomohol počas svojej 25 ročnej praxe mnohým ľuďom. Dozerá na všetky kliniky a žilinská nie je výnimkou. Na našej klinike ošetrí najmä pacientov, ktorí potrebujú chirurgické zákroky a protetické práce. Zverte sa bez obáv do rúk tímu Dr. Schilla. Skúsenosti, ktoré má, sú nenahraditeľné. Prídite a uvidíte, že od nás budete odchádzať aj vy s úsmevom na tvári.

Prečo Schill? Ste tu správne

Doktor Schill

Vstupná prehliadka u nás

1

Zaparkujete v Auparku

5 minút

2

Na recepcii vám ponúkneme výbornú kávu

3 minúty

3

Na počkanie vám zhotovíme RTG snímok

5 minút

4

Lekár vás dôkladne vyšetrí

20 minút

5

Navrhneme vám liečebný plán na mieru

10 minút

Objednajte sa online

Naši odborníci vedia zázraky

Nové zuby premena
Nové zub premena po

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Mária Zelinová zuby
Mária Zelinová zuby

Vykonané zákroky

Estetická úprava predných zubov. Dostavba 6 zubov fotokompozitom vo farbe vlastných zubov. Trvanie zákroku: 3 hodiny.

Premena zubov pred
Premena zubov po

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, biele plomby.

Monikine zuby pred rekonštrukciou chrupu
Monikine zuby po rekonštrukcii chrupu

Vykonané zákroky

Celková rekonštrukcia, doplnenie zubov na pevno. Extrakcia, endodoncia, implantáty, zubný mostík

Naša práca vašimi slovami Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?

 • U vás je to iné ako inde, celkom iný prístup nielen lekárov, ale aj recepcie a sestier. Tie sú rovnako dôležité ako ostatní a bez nich by to nešlo. Páčilo sa mi, že sa dá bez problémov dohodnúť na termíne, ktorý mi vyhovuje. Od príchodu až po ošetrenie som sa cítila výborne.

  Vierka

 • Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂

  Eva

 • Návšteva tejto kliniky bola veľmi príjemná. Pekné a moderné prostredie, milý, ústretový a veľmi ochotný personál. Vyšetrenie bolo bezbolestné a kvalitné. Musím vyzdvihnúť moderné technológie a nadštandardné služby – nová korunka mi bola nasadená v jednej návšteve. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Vrelo odporúčam !

  Martina

 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii, ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky, ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov špeciálne doktorovi Masoodovi Dehghanovi ktorý momentálne pracuje v Prahe, pani doktorke Simone Kelemenovej a najaktuálnejšie pánovi doktorovi Paľovi Čurillovi obom z pobočky v Bratislave za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.

  pacient SCHILL
  Lukáš

 • Ja som Vaša verná a nesmierne spokojná klientka. Kto by nechcel chodiť práve k tomuto TOP stomatológovi, implantológovi, chirurgovi atď…a to k primárovi Alexandrovi Schillovi. Som šťastná, už len keď vojdem do ambulancie. Už k nemu chodia piati moji známi s rodinkou – na základe výsledku čo videli u mňa a navyše to ešte nie je úplne dorobené. Schill Dental Clinic, MUDr. Alexandrer Schill, je TOP – ka. Verte mi….😍👍

  Beáta

Objednajte sa online

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka