Prijímame nových pacientov. Termín do 24 hod. 5-ročná záruka na všetky ošetrenia.

Neviditeľný strojček Invisalign Tajomstvo vašich rovných zubov

 • Neviditeľný (priehľadný) strojček pre dospelých, ale aj deti
 • Šetrný k zubom
 • Krásne rovné zuby v akomkoľvek veku
 • Namiesto uťahovania je výmena dláh, ktorú zvládnete sami

Objednajte sa online

Zubný strojček

„Vy nosíte strojček? Vôbec som si nevšimol!“

Tak zareaguje každý, komu tajomstvo svojich rovných zubov prezradíte. Strojček Invisalign tvoria priehľadné dlahy, ktoré presne sadnú na vaše  zuby a nie je ich vidieť.

Dlahy môžete kedykoľvek zložiť. Odporúčame však ich nosenie po väčšinu dňa – nebudú vám prekážať a okolie si ich nevšimne.

Pre deti je tento typ tiež vhodný – Invisalign First.

 

Dočasné upozornenie – ortodoncia je momentálne dostupná len v Bratislave.

Objednajte sa k nám Prijímame nových pacientov

Zaslúžite si prvotriednu starostlivosť

 • Dlahy na mieru
 • 5-ročná záruka na všetky zákroky

Spoznajte Schill Dental Clinic

Na mieru vašim zubom – na milimeter presne

Snímateľné dlahy sa vytvárajú po nasnímaní či naskenovaní vášho chrupu. Precízne definujeme o koľko milimetrov a stupňov zuby posunieme. Prichystáme toľko dláh, koľko bude potrebných pre perfektný výsledok, ich presný počet je individuálny.

Jedna dlaha sa potom nosí približne 10-14 dní (u detí cca týždeň), potom ju vymeníte za novú. Počas dňa je potrebné ju mať nasadenú minimálne 22 a pol hodiny. Zložíte ju len pri umývaní zubov a pri jedení.

Na kontrolu sa zastavíte raz za dva mesiace.

V Schill Dental Clinic
sa o vás stará 19 odborníkov

Patria k slovenskej špičke v stomatológii.

Celý tím MUDr. Schilla

Naši odborníci vedia zázraky

Pekné zuby
Pekné zuby

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, ošetrenie koreňových kanálikov, biele výplne, zubné korunky, CEREC.

Žena pred premenou
Žena po premene

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Muž zuby pred
Muž zuby po

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Premena zubov
Premena zubov

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, čistenie zubných kanálikov, biele výplne, zubné korunky.

Čakajú vás 3 návštevy a kontrola raz za 2 mesiace

1

1. návštěva: Lekár s vami preberie možnosti. Ak ste pre tento strojček rozhodnutý, môže rovno prejsť k meraniu.

15–30 minut

2

2. návštěva: : Lekár vám zoberie odtlačky, uskutoční merania a fotenie. Na ich základe pripravíme 3D model, podľa ktorého do 3 týždňov budeme mať k dispozícii dlahy.

30 minut

3

3. návštěva: Zubár vám prilepí tzv. attachmenty, malé výstupky, ktoré napomáhají funkcii dláh. Vysvetlí vám, ako ich udržovať, a vy si ich skúsite prvýkrát nasadiť.

60 minut

4

Jednotlivé dlahy si meníte sami raz za 10–14 dní, podľa pokynov. Na kontrolu sa objednajte raz za 2 mesiace.

Objednajte sa online

Pýtate sa nás

Je nutné zuby vyrovnať?

Áno, vyrovnanie chrupu nie je len estetická záležitosť. Krivé zuby sa horšie čistia, objavuje sa povlak, následne zubný kameň a kazy. Zhryzové poruchy môžu viesť k problémom s kĺbami a ich následným poškodením. Pri nesprávnom hryzení je zhoršené aj žuvanie a zle pohryzená strava môže viesť k tráviacim problémom a nedostatočnému vstrebávaniu potrebných látok.

Sú tieto strojčeky vhodné ako pre dospelých, tak pre deti?

Áno, u oboch skupín sú veľmi obľúbené. Zvlášť tínedžeri sú radi, že si spolužiaci strojček nevšimnú.

Navyše máme rôzne varianty – pre dospelých pacientov a variant First pre deti, ktorým sa čeľusť stále vyvíja.  Najlepší spôsob liečby vám poradí náš skúsený lekár.

Ako dlho budem ja alebo moje dieťa strojček nosiť?

Doba liečby je veľmi individuálna. Záleží na stave zubov aj na tom, ako svedomito strojček nosíte. Váš zubár vám ale rád povie, akú dlhú dobu liečby predpokladá u vás.

Mám zubný implantát. Je pre mňa zubný strojček vhodný?

Pokiaľ vás implantát ešte len čaká, odporúčame najskôr zuby narovnať. Neviditeľné strojčeky môžu byť ale vhodné aj pre tých z vás, kto už implantát máte. Strojčeky vytvárame na základe počítačovej modelácie, v ktorej implantát označíme ako zub, s ktorým nebudeme hýbať. Strojček potom naňho nemá vplyv.

Naša práca vašimi slovami Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?

 • U vás je to iné ako inde, celkom iný prístup nielen lekárov, ale aj recepcie a sestier. Tie sú rovnako dôležité ako ostatní a bez nich by to nešlo. Páčilo sa mi, že sa dá bez problémov dohodnúť na termíne, ktorý mi vyhovuje. Od príchodu až po ošetrenie som sa cítila výborne.

  Vierka

 • Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂

  Eva

 • Návšteva tejto kliniky bola veľmi príjemná. Pekné a moderné prostredie, milý, ústretový a veľmi ochotný personál. Vyšetrenie bolo bezbolestné a kvalitné. Musím vyzdvihnúť moderné technológie a nadštandardné služby – nová korunka mi bola nasadená v jednej návšteve. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Vrelo odporúčam !

  Martina

 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii, ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky, ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov špeciálne doktorovi Masoodovi Dehghanovi ktorý momentálne pracuje v Prahe, pani doktorke Simone Kelemenovej a najaktuálnejšie pánovi doktorovi Paľovi Čurillovi obom z pobočky v Bratislave za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.

  pacient SCHILL
  Lukáš

 • Ja som Vaša verná a nesmierne spokojná klientka. Kto by nechcel chodiť práve k tomuto TOP stomatológovi, implantológovi, chirurgovi atď…a to k primárovi Alexandrovi Schillovi. Som šťastná, už len keď vojdem do ambulancie. Už k nemu chodia piati moji známi s rodinkou – na základe výsledku čo videli u mňa a navyše to ešte nie je úplne dorobené. Schill Dental Clinic, MUDr. Alexandrer Schill, je TOP – ka. Verte mi….😍👍

  Beáta

Objednajte sa online

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka