Pohotovosť v Bratislave počas víkendov - 02 5464 7417. Presný čas si dohodnete priamo s lekárom.

Neviditeľný strojček Invisalign Tajomstvo vašich rovných zubov

 • Neviditeľný (priehľadný) strojček pre dospelých, ale aj deti
 • Šetrný k zubom
 • Krásne rovné zuby v akomkoľvek veku
 • Namiesto uťahovania v ordinácii si dlahy vymeníte pohodlne doma

Objednajte sa online

Zubný strojček

„Vy nosíte strojček? Vôbec som si nevšimol!“

Tak zareaguje každý, komu tajomstvo svojich rovných zubov prezradíte. Strojček Invisalign tvoria priehľadné dlahy, ktoré presne sadnú na vaše  zuby a nie je ich vidieť.

Dlahy môžete kedykoľvek zložiť. Odporúčame však ich nosenie po väčšinu dňa – nebudú vám prekážať a okolie si ich nevšimne.

Pre deti máme špeciálny Invisalign First.

Objednajte sa k nám Už aj v Košiciach

Na mieru vašim zubom – na milimeter presne

Snímateľné dlahy sa vytvárajú po naskenovaní vášho chrupu. Skenovanie je bezbolestné a rýchle. Precízne definujeme o koľko milimetrov a stupňov zuby posunieme. Prichystáme toľko dláh, koľko bude potrebných pre perfektný výsledok, ich presný počet je vždy individuálny.

Jednu dlahu potom nosíte 14 dní (u detí cca týždeň), následne ju vymeníte za novú. Počas dňa je potrebné mať ju nasadenú minimálne 22 a pol hodiny. Zložíte ju len pri umývaní zubov a pri jedení.

Na kontrolu sa zastavíte raz za dva mesiace.

IBA V KOŠICIACH: Prevratná novinka v cene neviditeľného strojčeka!

K výhodám neviditeľného strojčeka Invisalign pridávame ďalšiu. Súčasťou našej starostlivosti je inovatívny ScanBox PRO – nadstavec na mobilný telefón na domáce skenovanie zubov. Vďaka tomuto riešeniu prakticky nemusíte chodiť s vaším strojčekom na kontroly.

Súčasťou ScanBoxu je mobilná aplikácia, ktorá zoskenuje vaše zuby a skontroluje správne dosadanie strojčekov. Po zanalyzovaní vašich skenov dostanete v aplikácii informáciu o prechode na ďalšie číslo strojčeka.

ScanBox PRO neviditeľný strojček invisalign

Ako funguje domáce skenovanie zubov?

Na váš telefón umiestnite špeciálny držiak s ústnou trubicou. Na mobile spustíte mobilnú aplikáciu Dental Monitoring (iOS, Android) a postupujete podľa pokynov.

Po skontrolovaní skenov ich odošlete a počkáte na analýzu, ktorá vám príde do 24 hodín. Z nej sa dozviete, či môžete prejsť na ďalšie číslo strojčeka.

Objednajte sa k nám Už aj v Košiciach

Zaslúžite si prvotriednu starostlivosť

 • Strojček vám pripravíme na mieru
 • Termín vám nájdeme podľa želania
 • 5-ročná záruka na všetky zákroky

Spoznajte Schill Dental Clinic

Čakajú vás 3 návštevy a kontrola raz za 2 mesiace

1

1. návštěva: Lekár s vami preberie možnosti. Ak ste pre tento strojček rozhodnutý, môže rovno prejsť k meraniu.

15–30 minút

2

2. návštěva: : Lekár vám zoberie odtlačky, uskutoční merania a fotenie. Na ich základe pripravíme 3D model, podľa ktorého do 3 týždňov budeme mať k dispozícii dlahy.

30 minút

3

3. návštěva: Zubár vám prilepí tzv. attachmenty, malé výstupky, ktoré napomáhají funkcii dláh. Vysvetlí vám, ako ich udržiavať, a vy si ich skúsite prvýkrát nasadiť.

60 minút

4

Jednotlivé dlahy si meníte sami raz za 14 dní, podľa pokynov. Na kontrolu sa objednajte raz za 2 mesiace.

Objednajte sa online

V Schill Dental Clinic
sa o vás stará 20 odborníkov

Patria k slovenskej špičke v stomatológii.

Celý tím MUDr. Schilla

Naši odborníci vedia zázraky

Žena pred premenou
Žena po premene

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Pekné zuby
Pekné zuby

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, ošetrenie koreňových kanálikov, biele výplne, zubné korunky, CEREC.

Muž zuby pred
Muž zuby po

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, fazety, keramické korunky, overlay

Pýtate sa nás

Je nutné zuby vyrovnať?

Áno, vyrovnanie chrupu nie je len estetická záležitosť. Krivé zuby sa horšie čistia, objavuje sa povlak, následne zubný kameň a kazy. Zhryzové poruchy môžu viesť k problémom s kĺbami a ich následným poškodením. Pri nesprávnom hryzení je zhoršené aj žuvanie a zle pohryzená strava môže viesť k tráviacim problémom a nedostatočnému vstrebávaniu potrebných látok.

Sú tieto strojčeky vhodné ako pre dospelých, tak pre deti?

Áno, u oboch skupín sú veľmi obľúbené. Zvlášť tínedžeri sú radi, že si spolužiaci strojček nevšimnú.

Navyše máme rôzne varianty – pre dospelých pacientov a variant First pre deti, ktorým sa čeľusť stále vyvíja.  Najlepší spôsob liečby vám poradí náš skúsený lekár.

Ako dlho budem ja alebo moje dieťa strojček nosiť?

Doba liečby je veľmi individuálna. Záleží na stave zubov aj na tom, ako svedomito strojček nosíte. Váš zubár vám ale rád povie, akú dlhú dobu liečby predpokladá u vás.

Mám zubný implantát. Je pre mňa zubný strojček vhodný?

Pokiaľ vás implantát ešte len čaká, odporúčame najskôr zuby narovnať. Neviditeľné strojčeky môžu byť ale vhodné aj pre tých z vás, kto už implantát máte. Strojčeky vytvárame na základe počítačovej modelácie, v ktorej implantát označíme ako zub, s ktorým nebudeme hýbať. Strojček potom naňho nemá vplyv.

Naša práca vašimi slovami Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?

 • Schill Dental Clinic je vysoko profesionálna klinika, ktorú môžem len odporúčať. Majú príjemný a ľudský prístup, každý krok vysvetlia a Vy si sami môžete zvoliť či s ich návrhmi riešenia budete súhlasiť. Odviedli ste perfektnú prácu, ešte raz im veľmi pekne ďakujem.

  Zuzana

 • Skvelý prístup, personál na profesionálnej úrovni. Vďaka za naj... profi prístup a robotu, konečne som našiel zubára, pri ktorom ostanem, dokým budem žuť (a žiť) :).

  Jozef

 • Veľmi príjemne sa u vás človek cíti. A obrovské ďakujem patrí doktorovi za jeho nekonečnú trpezlivosť a maximálne ľudský prístup ku mne. Keď mi po dentálnej hygiene podal zrkadlo, neverila som, že toto je možné. Taký extrémne krásny výsledok by mi ani vo sne nenapadol. Odporúčam každému! Veľmi oceňujem, že do ničoho netlačíte, nechate pacientovi čas na premyslenie, že mu vysvetlíte aký je postup a v neposlednom rade i cenník. Ochotní, ľudskí, trpezliví odborníci. :) Samozrejme vrátane vždy usmiatých a vlúdnych žienok na recepcii. :) Ďakujem!

  Janka

 • Absolvovali sme s 2-ročnou dcérkou ošetrenie v premedikácií a musím povedať, že so všetkým som nadmieru spokojná. Už objednanie po telefóne bolo veľmi príjemné, všetko vysvetlili, oboznámili ma vopred s cenníkom pri ošetrení dieťatka a termín sme dostali hned na ďalší týždeň. Od roka sme riešili tento problém no na ostatných klinikách po informovaní bol stále nejaký problém, či už sa týkal veku, váhy alebo neskúsenosti s tak malým dieťatkom. Naozaj som tu v Shill Dental Clinic bola prekvapená aj s rýchlym termínom, prístupom a výsledkom, keby som vedela, volala by som skôr. Odporúčam a viem, že ak by nastal nejaký problém viem, kde máme vyhľadať rýchlu a kvalitnú pomoc. Naozaj ďakujeme :).

  Svetlana

 • Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂

  Eva

 • Návšteva tejto kliniky bola veľmi príjemná. Pekné a moderné prostredie, milý, ústretový a veľmi ochotný personál. Vyšetrenie bolo bezbolestné a kvalitné. Musím vyzdvihnúť moderné technológie a nadštandardné služby – nová korunka mi bola nasadená v jednej návšteve. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Vrelo odporúčam !

  Martina

 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii, ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky, ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov špeciálne doktorovi Masoodovi Dehghanovi ktorý momentálne pracuje v Prahe, pani doktorke Simone Kelemenovej a najaktuálnejšie pánovi doktorovi Paľovi Čurillovi obom z pobočky v Bratislave za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.

  pacient SCHILL
  Lukáš

 • Mal som extrémne bolesti zuba. Narozdiel od iných zubných ambulancií s "pohotovosťou", ktoré odo mňa len vytiahli peniaze a povedali "na toto nemáme čas", tu ma ubezpečili, že doktorka na mňa čas naozaj má. A aj mala. Super príjemný prístup aj rýchle vyriešenie problému. Nikto nikoho nezavádza a s cenou sú transparentní a všetko povedia dopredu. A keď si predstavím tú bolesť, ktorej ma zbavili tak to stálo za každé €.

  Peter

Objednajte sa online

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka