Pohotovosť v Bratislave počas víkendov - 02 5464 7417. Presný čas si dohodnete priamo s lekárom.

Preventívna prehliadka u zubára Zachráni vám zdravie a ušetrí peniaze

 • Včas odhalíme aj neviditeľné kazy
 • Používame moderné diagnostické prístroje
 • RTG a CT zubov máme priamo na klinike
 • Odporučíme vám vhodnú zubnú starostlivosť

Objednajte sa online

Zubári pri zákroku

Príďte včas

Ak chodíte k zubárovi až keď vás bolí zub, skúste sa u nás zastaviť každého polroka na 20 minút. Z našich skúseností vieme, že určite prídete včas. Odhalíme mikroskopické kazy, začínajúcu parodontitídu a ďalšie problémy skôr, ako by ste ich mohli začať cítiť.

Zubný lekár skontroluje zuby, ďasná, jazyk, sliznice či stav zubných náhrad.

Dvakrát ročne urobíme tzv. záhryzové  RTG snímky a raz za dva roky panoramatickú snímku zubov. To všetko priamo u nás na zubnej klinike v priebehu 5 minút.

Objednajte sa k nám Prijímame nových pacientov

Zaslúžite si prvotriednu starostlivosť

 • Termín podľa vášho želania
 • Včas odhalíme aj malé kazy
 • Ošetrujeme rýchlo a bez bolesti

Spoznajte Schill Dental Clinic

V Schill Dental Clinic
sa o vás stará 20 odborníkov

Patria k slovenskej špičke v stomatológii.

Celý tím MUDr. Schilla

Odhalíme aj to, čo oko nevidí

Každý problém sa snažíme odhaliť čo najskôr. Detailne skontrolujeme každý priestor úst s použitím lupových okuliarov. Ak je to potrebné, vieme siahnuť po ešte väčšom zväčšení v podobe mikroskopu.

Vďaka zväčšovacej technike a röntgenovým snímkam odhalíme napríklad okom neviditeľný kaz, prasklinu zuba, cystu v kosti alebo aj potenciálne nebezpečný útvar na sliznici.

Ochránime vaše zuby a zdravie.

Naši odborníci vedia zázraky

Nové zuby
Nové zuby muž

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, ošetrenie koreňových kanálikov, biele výplne, extrakcia, estetická rekonštrukcia zubov, CEREC.

O 10 rokov mladší
O 10 rokov mladší

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, biele výplne, ošetrenie koreňových kanálikov, extrakcia, implantácia, nasadenie zubných koruniek.

Muž pred ošetrením zubov
Muž po ošetrení zubov

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Pred a po zuby
Pred a po zuby

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

20 minút pre vaše zdravie

Vďaka pár minútam vieme udržať a zachrániť vaše zdravie. Ústne a neraz aj to celkové.

1

2× ročne zhotovíme tzv. záhryzové snímky a raz za 2 roky panoramatickú snímku celých úst a okolitých kostí.

5 minút

2

Lekár vyšetrí celé ústa a vyhodnotí röntgenové snímky. Ak je to potrebné, navrhne liečebný plán.

15 minút

Objednajte sa online

Pýtate sa nás

V akom veku mám začať chodiť na dentálnu hygienu?

Profesionálna starostlivosť o zuby nie je obmedzená vekom. Návyk na pocit čistých úst je dôležitý najmä u detí. Tie sa tak učia vnímať zubnú starostlivosť ako jeden zo základných pilierov dobrého zdravia.

Zastavte sa za nami, aj keď ste na hygiene nikdy neboli. Naučíme vás, ako sa o zuby prvotriedne starať a uchovať ich čo najdlhšie zdravé.

Viete, že správnu hygienu potrebujú aj implantáty a zubné náhrady?

Z čoho mám žlté zuby?

Faktorov, ktoré farbu zubov ovplyvňujú, je mnoho. Žltnutie spôsobuje káva, víno, čokoláda, cigarety, čierny a zelený čaj, čučoriedky alebo sójová omáčka. V každom prípade dokážeme zafarbenie riešiť.

Kedy mám s dieťaťom začať chodiť k zubárovi?

Kazy sa objavujú aj u veľmi malých detí. Najlepšie je prísť už s prvými prerezanými zúbkami – okolo pol roka života. Dôležité je prísť, keď ešte diaťatko nič nebolí. Tak si dieťa už v ranom veku zvykne, že návšteva zubára je bežná a príjemná súčasť života. Naučíte sa tiež, ako sa o zúbky správne starať, aby sa nekazili.

Je možné, že sa niektorým ľuďom tvorí zubný kameň rýchlejšie ako iným?

Áno, je to možné. Tvorba zubného kameňa totiž závisí od viacerých faktorov: od správnej techniky a pravidelnosti čistenia, od zloženia slín daného človeka, aj od užívania rôznych liekov.

Ako vzniká zubný kaz?

Na zuboch sa neustále usadzuje zubný povlak. Ide o vrstvu obsahujúcu baktérie, ktoré premieňajú cukry na kyseliny, a tak narúšajú zubnú sklovinu. Sklovina sa síce krátkodobo dokáže brániť, ale približne po 48 hodinách nastupuje kazotvorný účinok zubného povlaku. Záleží teda na veľmi starostlivom čistení zubov: na miestach, z ktorých plak neodstránite, vzniká kaz.

Ako správne čistiť zuby?

Do 6 rokov čistite deťom zuby vy. Pokiaľ si dieťa chce zuby čistiť samo, dovoľte mu to, vybuduje si tak potrebné návyky. Po každom čistení ale zúbky dočistite. Do 12 rokov dieťaťu kontrolujte správne vyčistené zuby.

A ako pri čistení postupovať?

1. Držte kefku v šikmom uhle voči ďasnám. Jedna polovica vlákien zakrýva ďasná, druhá potom povrch zubov.

2. Vyvíjajte ľahký tlak a postupujte jemnými krúživými alebo vibračnými pohybmi.

3. Veďte kefku pomaly pozdĺž všetkých zubov – od jednej zadrnej strany, cez prednú stranu úst, až úplne dozadu na druhú stranu.

4. Rovnakým spôsobom vyčistite vonkajšiu aj vnútornú stranu zubov, hornú aj dolnú čeľusť.

Nezabúdajte na medzizubné kefky a niť. Práve nevyčistený povlak medzi zubymi spôsobuje kazy.

Naši hygienici vám postup radi ukážu. Objednajte sa k nim.

Naša práca vašimi slovami Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?

 • Schill Dental Clinic je vysoko profesionálna klinika, ktorú môžem len odporúčať. Majú príjemný a ľudský prístup, každý krok vysvetlia a Vy si sami môžete zvoliť či s ich návrhmi riešenia budete súhlasiť. Odviedli ste perfektnú prácu, ešte raz im veľmi pekne ďakujem.

  Zuzana

 • Skvelý prístup, personál na profesionálnej úrovni. Vďaka za naj... profi prístup a robotu, konečne som našiel zubára, pri ktorom ostanem, dokým budem žuť (a žiť) :).

  Jozef

 • Veľmi príjemne sa u vás človek cíti. A obrovské ďakujem patrí doktorovi za jeho nekonečnú trpezlivosť a maximálne ľudský prístup ku mne. Keď mi po dentálnej hygiene podal zrkadlo, neverila som, že toto je možné. Taký extrémne krásny výsledok by mi ani vo sne nenapadol. Odporúčam každému! Veľmi oceňujem, že do ničoho netlačíte, nechate pacientovi čas na premyslenie, že mu vysvetlíte aký je postup a v neposlednom rade i cenník. Ochotní, ľudskí, trpezliví odborníci. :) Samozrejme vrátane vždy usmiatých a vlúdnych žienok na recepcii. :) Ďakujem!

  Janka

 • Absolvovali sme s 2-ročnou dcérkou ošetrenie v premedikácií a musím povedať, že so všetkým som nadmieru spokojná. Už objednanie po telefóne bolo veľmi príjemné, všetko vysvetlili, oboznámili ma vopred s cenníkom pri ošetrení dieťatka a termín sme dostali hned na ďalší týždeň. Od roka sme riešili tento problém no na ostatných klinikách po informovaní bol stále nejaký problém, či už sa týkal veku, váhy alebo neskúsenosti s tak malým dieťatkom. Naozaj som tu v Shill Dental Clinic bola prekvapená aj s rýchlym termínom, prístupom a výsledkom, keby som vedela, volala by som skôr. Odporúčam a viem, že ak by nastal nejaký problém viem, kde máme vyhľadať rýchlu a kvalitnú pomoc. Naozaj ďakujeme :).

  Svetlana

 • Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂

  Eva

 • Návšteva tejto kliniky bola veľmi príjemná. Pekné a moderné prostredie, milý, ústretový a veľmi ochotný personál. Vyšetrenie bolo bezbolestné a kvalitné. Musím vyzdvihnúť moderné technológie a nadštandardné služby – nová korunka mi bola nasadená v jednej návšteve. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Vrelo odporúčam !

  Martina

 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii, ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky, ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov špeciálne doktorovi Masoodovi Dehghanovi ktorý momentálne pracuje v Prahe, pani doktorke Simone Kelemenovej a najaktuálnejšie pánovi doktorovi Paľovi Čurillovi obom z pobočky v Bratislave za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.

  pacient SCHILL
  Lukáš

 • Mal som extrémne bolesti zuba. Narozdiel od iných zubných ambulancií s "pohotovosťou", ktoré odo mňa len vytiahli peniaze a povedali "na toto nemáme čas", tu ma ubezpečili, že doktorka na mňa čas naozaj má. A aj mala. Super príjemný prístup aj rýchle vyriešenie problému. Nikto nikoho nezavádza a s cenou sú transparentní a všetko povedia dopredu. A keď si predstavím tú bolesť, ktorej ma zbavili tak to stálo za každé €.

  Peter

Objednajte sa online

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka