Prijímame nových pacientov. Termín do 24 hod. 5-ročná záruka na všetky ošetrenia.

MDDr. Paulína Rubická

Stomatológ

MDDr. Paulína Rubická má vrodený cit pre krásu a stojí za úsmevmi, po akých túžia mnohí. Špecializuje sa na estetickú stomatológiu a endodonciu.

Objednajte sa online

Schill Košice

Každý problém = nová skúsenosť

Je vždy zvedavá, s akým zubným problémom príde pacient. Teší ju navrhovanie ideálneho liečebného plánu a novozískaná skúsenosť.

Ako 9-ročná  utrpela úraz predného horného zuba a možno aj to je jeden z dôvodov, pre ktorý sa špecializuje práve na estetickú stomatológiu. „Dávam si záležať na tom, aby sa na zubnej klinike pacient cítil príjemne, nič ho nebolelo a aby bol o každom zubnom zákroku dostatočne informovaný. Keďže si potrpím na estetike, som rada, ak k nám pacientov úsmev prilákal ďalších spokojných klientov,“ opisuje svoju prácu.

Stomatologička v Schill Dental Clinic Košice.

„Neraz som od našich klientov počula, že mám dar reči“ 

Jej prístup ku klientom je nielen profesionálny, ale má aj psychologický charakter. Za svoj najzložitejší prípad považuje zubné ošetrenie pacienta s Downovým syndrómom, ktorému sanovala celý chrup.

„Schill Dental Clinic poskytuje kvalitu zubného ošetrenia, 5-ročnú záruku, veľmi šikovný zubársky tím, profesionálny prístup k pacientom a moderné vybavenie zubnej ambulancie,“ vysvetľuje svoje rozhodnutie stať sa súčasťou tímu.

Veľmi rada pečie, venuje sa turistike, plávaniu, korčuľovaniu, maľovaniu olejovými farbami a skladaniu puzzle, ale len v prípade, ak má aspoň 2000 kúskov.

Schill Košice

V Schill Dental Clinic
sa o vás stará 18 odborníkov

Patria k slovenskej špičke v stomatológii.

Celý tím MUDr. Schilla

Zaslúžite si prvotriednu starostlivosť

  • Termín do 24 hodín
  • Precízne a bezbolestné ošetrenie
  • 5-ročná záruka

Spoznajte Schill Dental Clinic

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka