Pohotovosť v Bratislave počas víkendov - 02 5464 7417. Presný čas si dohodnete priamo s lekárom.

Ošetrenie zlomeného zuba Vyriešime prasklinu a zub bude zase dokonalý

 • Zlomený zub po ošetrení slúži a vyzerá ako zdravý
 • Používame biele výplne a korunky, ktoré vyzerajú ako váš zub
 • Rýchlym ošetrením zabránime komplikáciám
 • Ošetríme vás bez bolesti

Objednajte sa online

Zlomok času v porovnaní s následkami

Či už vás trápi bolesť alebo nepekná prasklina zuba, objednajte sa čo najskôr. Nalomený zub sa môže zlomiť úplne a hrozí, že sa vnútro zuba infikuje baktériami, ktoré sa nachádzajú v ústach.

Zlomený zub opravíme rýchlo a bez bolesti.

Objednajte sa k nám Prijímame nových pacientov

Zaslúžite si prvotriednu starostlivosť

 • Termín do 48 hodin počas pracovných dní
 • 5-ročná záruka na všetky zákroky
 • Korunky a fazety môžeme pripraviť na počkanie
 • Zubné laboratórium vrámci kliniky

Spoznajte Schill Dental Clinic

Ako sa dá opraviť zlomený zub?

Vyšetríme, či náraz nepoškodil zubnú dreň, koreň či okolité zuby. RTG a všetky potrebné vyšetrenia absolvujete priamo u nás. Po dôkladnom vyšetrení prisptupujeme k oprave zuba.

Existuje viacero možností:

Preberieme spolu všetky možnosti a vyberieme tú najvhodnejšiu pre vás.

V Schill Dental Clinic
sa o vás stará 20 odborníkov

Patria k slovenskej špičke v stomatológii.

Celý tím MUDr. Schilla

Vyriešime aj vážne poškodenie zuba

Ak je poškodená aj zubná dreň alebo zub úplne odumrel, je potrebné prečistenie a zaplnenie koreňových kanálikov. Ošetrujeme pod mikroskopom, aby sme zabezpečili maximálnu presnosť.

Niekedy prechádza lomná línia pozdĺž celého zuba tak nešťastne, že ho nie je možné zachrániť. Vtedy musíme zub extrahovať a nahradiť ho implantátom alebo mostíkom. 

Vďaka CT vyšetreniu priamo na klinike a skúseným implantológom, môžeme v niektorých prípadoch implantovať hneď. V opačnom prípade sa dohodneme na najvhodnejšom postupe.

Zubár ošetrenie

Naši odborníci vedia zázraky

Pred a po zuby
Pred a po zuby

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Nové zuby žena
Nové zuby žena

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, ošetrenie koreňových kanálikov, biele výplne, nasadenie zubných koruniek.

Mária Zelinová zuby
Mária Zelinová zuby

Vykonané zákroky

Estetická úprava predných zubov. Dostavba 6 zubov fotokompozitom vo farbe vlastných zubov. Trvanie zákroku: 3 hodiny.

Nové zuby premena
Nové zub premena po

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Naša práca vašimi slovami Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?

 • Schill Dental Clinic je vysoko profesionálna klinika, ktorú môžem len odporúčať. Majú príjemný a ľudský prístup, každý krok vysvetlia a Vy si sami môžete zvoliť či s ich návrhmi riešenia budete súhlasiť. Odviedli ste perfektnú prácu, ešte raz im veľmi pekne ďakujem.

  Zuzana

 • Skvelý prístup, personál na profesionálnej úrovni. Vďaka za naj... profi prístup a robotu, konečne som našiel zubára, pri ktorom ostanem, dokým budem žuť (a žiť) :).

  Jozef

 • Veľmi príjemne sa u vás človek cíti. A obrovské ďakujem patrí doktorovi za jeho nekonečnú trpezlivosť a maximálne ľudský prístup ku mne. Keď mi po dentálnej hygiene podal zrkadlo, neverila som, že toto je možné. Taký extrémne krásny výsledok by mi ani vo sne nenapadol. Odporúčam každému! Veľmi oceňujem, že do ničoho netlačíte, nechate pacientovi čas na premyslenie, že mu vysvetlíte aký je postup a v neposlednom rade i cenník. Ochotní, ľudskí, trpezliví odborníci. :) Samozrejme vrátane vždy usmiatých a vlúdnych žienok na recepcii. :) Ďakujem!

  Janka

 • Absolvovali sme s 2-ročnou dcérkou ošetrenie v premedikácií a musím povedať, že so všetkým som nadmieru spokojná. Už objednanie po telefóne bolo veľmi príjemné, všetko vysvetlili, oboznámili ma vopred s cenníkom pri ošetrení dieťatka a termín sme dostali hned na ďalší týždeň. Od roka sme riešili tento problém no na ostatných klinikách po informovaní bol stále nejaký problém, či už sa týkal veku, váhy alebo neskúsenosti s tak malým dieťatkom. Naozaj som tu v Shill Dental Clinic bola prekvapená aj s rýchlym termínom, prístupom a výsledkom, keby som vedela, volala by som skôr. Odporúčam a viem, že ak by nastal nejaký problém viem, kde máme vyhľadať rýchlu a kvalitnú pomoc. Naozaj ďakujeme :).

  Svetlana

 • Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂

  Eva

 • Návšteva tejto kliniky bola veľmi príjemná. Pekné a moderné prostredie, milý, ústretový a veľmi ochotný personál. Vyšetrenie bolo bezbolestné a kvalitné. Musím vyzdvihnúť moderné technológie a nadštandardné služby – nová korunka mi bola nasadená v jednej návšteve. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Vrelo odporúčam !

  Martina

 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii, ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky, ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov špeciálne doktorovi Masoodovi Dehghanovi ktorý momentálne pracuje v Prahe, pani doktorke Simone Kelemenovej a najaktuálnejšie pánovi doktorovi Paľovi Čurillovi obom z pobočky v Bratislave za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.

  pacient SCHILL
  Lukáš

 • Mal som extrémne bolesti zuba. Narozdiel od iných zubných ambulancií s "pohotovosťou", ktoré odo mňa len vytiahli peniaze a povedali "na toto nemáme čas", tu ma ubezpečili, že doktorka na mňa čas naozaj má. A aj mala. Super príjemný prístup aj rýchle vyriešenie problému. Nikto nikoho nezavádza a s cenou sú transparentní a všetko povedia dopredu. A keď si predstavím tú bolesť, ktorej ma zbavili tak to stálo za každé €.

  Peter

Objednajte sa online

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka