Prijímame nových pacientov. Termín do 24 hod. 5-ročná záruka na všetky ošetrenia.

Ošetrenie zlomeného zuba Vyriešime prasklinu a zub bude zase dokonalý

 • Zlomený zub po ošetrení slúži a vyzerá ako zdravý
 • Používame biele výplne a korunky, ktoré vyzerajú ako váš zub
 • Rýchlym ošetrením zabránime komplikáciám
 • Ošetríme vás bez bolesti

Objednajte sa online

Zlomok času v porovnaní s následkami

Či už vás trápi bolesť alebo nepekná prasklina zuba, objednajte sa čo najskôr. Nalomený zub sa môže zlomiť úplne a hrozí, že sa vnútro zuba infikuje baktériami, ktoré sa nachádzajú v ústach.

Zlomený zub opravíme rýchlo a bez bolesti.

Objednajte sa k nám Prijímame nových pacientov

Zaslúžite si prvotriednu starostlivosť

 • Termín do 48 hodin počas pracovných dní
 • 5-ročná záruka na všetky zákroky
 • Korunky a fazety môžeme pripraviť na počkanie
 • Zubné laboratórium vrámci kliniky

Spoznajte Schill Dental Clinic

Ako sa dá opraviť zlomený zub?

Vyšetríme, či náraz nepoškodil zubnú dreň, koreň či okolité zuby. RTG a všetky potrebné vyšetrenia absolvujete priamo u nás. Po dôkladnom vyšetrení prisptupujeme k oprave zuba.

Existuje viacero možností:

Preberieme spolu všetky možnosti a vyberieme tú najvhodnejšiu pre vás.

V Schill Dental Clinic
sa o vás stará 19 odborníkov

Patria k slovenskej špičke v stomatológii.

Celý tím MUDr. Schilla

Vyriešime aj vážne poškodenie zuba

Ak je poškodená aj zubná dreň alebo zub úplne odumrel, je potrebné prečistenie a zaplnenie koreňových kanálikov. Ošetrujeme pod mikroskopom, aby sme zabezpečili maximálnu presnosť.

Niekedy prechádza lomná línia pozdĺž celého zuba tak nešťastne, že ho nie je možné zachrániť. Vtedy musíme zub extrahovať a nahradiť ho implantátom alebo mostíkom. 

Vďaka CT vyšetreniu priamo na klinike a skúseným implantológom, môžeme v niektorých prípadoch implantovať hneď. V opačnom prípade sa dohodneme na najvhodnejšom postupe.

Zubár ošetrenie

Naši odborníci vedia zázraky

Žena pred premenou
Žena po premene

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Muž zuby pred
Muž zuby po

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Premena zubov
Premena zubov

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Muž zuby pred
Muž zuby po

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Naša práca vašimi slovami Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?

 • U vás je to iné ako inde, celkom iný prístup nielen lekárov, ale aj recepcie a sestier. Tie sú rovnako dôležité ako ostatní a bez nich by to nešlo. Páčilo sa mi, že sa dá bez problémov dohodnúť na termíne, ktorý mi vyhovuje. Od príchodu až po ošetrenie som sa cítila výborne.

  Vierka

 • Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂

  Eva

 • Návšteva tejto kliniky bola veľmi príjemná. Pekné a moderné prostredie, milý, ústretový a veľmi ochotný personál. Vyšetrenie bolo bezbolestné a kvalitné. Musím vyzdvihnúť moderné technológie a nadštandardné služby – nová korunka mi bola nasadená v jednej návšteve. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Vrelo odporúčam !

  Martina

 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii, ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky, ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov špeciálne doktorovi Masoodovi Dehghanovi ktorý momentálne pracuje v Prahe, pani doktorke Simone Kelemenovej a najaktuálnejšie pánovi doktorovi Paľovi Čurillovi obom z pobočky v Bratislave za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.

  pacient SCHILL
  Lukáš

 • Ja som Vaša verná a nesmierne spokojná klientka. Kto by nechcel chodiť práve k tomuto TOP stomatológovi, implantológovi, chirurgovi atď…a to k primárovi Alexandrovi Schillovi. Som šťastná, už len keď vojdem do ambulancie. Už k nemu chodia piati moji známi s rodinkou – na základe výsledku čo videli u mňa a navyše to ešte nie je úplne dorobené. Schill Dental Clinic, MUDr. Alexandrer Schill, je TOP – ka. Verte mi….😍👍

  Beáta

Objednajte sa online

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka