Pohotovosť v Bratislave počas víkendov - 02 5464 7417. Presný čas si dohodnete priamo s lekárom.

Strojček na noc (snímateľné zubné strojčeky) Pomáhajú, keď deti spia

 • Viete, že rovné zuby se menej kazia?
 • Snímateľné strojčeky používame u detí s mliečnym a zmiešaným chrupom
 • Deti nosia strojček cez noc alebo cez deň, keď nie sú v škole.

Objednajte sa online

Detský zubár

Nebehajte medzi ambulanciami. Všetko nájdete na jednom mieste

Pomocou snímateľného strojčeka vyriešime odchýlky alebo vytvoríme miesto pre trvalé zuby. Predídeme tak problémom s trvalým chrupom.

Vy pritom nemusíte behať medzi viacerými ambulanciami. Na našej klinike nájdete detského zubára, odborníka na ortodonciu, ale aj svojho zubára. Možné potrebné zobrazovacie vyšetrenia, ako rtg a kefalometriu, tiež absolvujete u nás, pod jednou strechou.

 

 

Dočasné upozornenie – ortodoncia je momentálne dostupná len v Bratislave.

Objednajte sa k nám Prijímame nových pacientov

Zaslúžite si prvotriednu starostlivosť

 • Termín do 48 hodin počas pracovných dní
 • Strojček pripravíme v našom zubnom laboratóriu
 • Nemusíte sa objednávať do niekoľkých ambulancií
 • Na usmiatych a milých lekárov sa deti tešia

Spoznajte Schill Dental Clinic

Trochu iný snímateľný strojček – pre dospelých, ale aj deti

Nechcete chodiť do práce s klasickým strojčekom? V ponuke máme aj neviditeľné strojčeky Invisalign. Pre dospelých, ktorým poskytuje skvelú možnosť decentného vyrovnania zubov, ale aj pre deti – Invisalign First.

Zubný strojček

V Schill Dental Clinic
sa o vás stará 20 odborníkov

Patria k slovenskej špičke v stomatológii.

Celý tím MUDr. Schilla

Naši odborníci vedia zázraky

Muž pred ošetrením zubov
Muž po ošetrení zubov

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Muž zuby pred
Muž zuby po

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Premena zubov
Premena zubov

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, rekonštrukcia chrupu.

Pred a po zuby
Pred a po zuby

Vykonané zákroky

Dentálna hygiena, vnútorné bielenie, implantácia, nasadenie zubných koruniek.

Na kontroly príďte každé 2 mesiace

1

1. návštěva: Konzultácia

15–30 minut

2

2. návštěva: Nafotíme a odmeriame chrup. Lekár zuby dôkladne skontroluje, a ak objaví kazy, objedná vás na ich sanáciu.

60–90 minut

3

3. návštěva: Odovzdáme vám strojček a naučíme vás ho nasadzovať a čistiť.

30 minut

4

Kontroly každý 2. mesiac: Pravidelne sa za nami zastavte, kontrola zaberie len chvíľočku.

15 minut

Objednajte sa online

Pýtate sa nás

Je nutné zuby vyrovnať?

Áno, vyrovnanie chrupu nie je len estetická záležitosť. Krivé zuby sa horšie čistia, objavuje sa povlak, následne zubný kameň a kazy. Zhryzové poruchy môžu viesť k problémom s kĺbami a ich následným poškodením. Pri nesprávnom hryzení je zhoršené aj žuvanie a zle pohryzená strava môže viesť k tráviacim problémom a nedostatočnému vstrebávaniu potrebných látok.

Je nočný strojček vhodný aj pre dospelých?

Klasický snímateľný zubný strojček vo väčšine prípadov nie. Volíme ho predovšetkým u detí a potom u dospelých po skončení liečby fixným strojčekom. U dospelých používame iný typ snímateľných strojčekov – neviditeľný strojček Invisalign.

Naša práca vašimi slovami Čo o nás hovoríte vy, naši klienti?

 • Schill Dental Clinic je vysoko profesionálna klinika, ktorú môžem len odporúčať. Majú príjemný a ľudský prístup, každý krok vysvetlia a Vy si sami môžete zvoliť či s ich návrhmi riešenia budete súhlasiť. Odviedli ste perfektnú prácu, ešte raz im veľmi pekne ďakujem.

  Zuzana

 • Skvelý prístup, personál na profesionálnej úrovni. Vďaka za naj... profi prístup a robotu, konečne som našiel zubára, pri ktorom ostanem, dokým budem žuť (a žiť) :).

  Jozef

 • Veľmi príjemne sa u vás človek cíti. A obrovské ďakujem patrí doktorovi za jeho nekonečnú trpezlivosť a maximálne ľudský prístup ku mne. Keď mi po dentálnej hygiene podal zrkadlo, neverila som, že toto je možné. Taký extrémne krásny výsledok by mi ani vo sne nenapadol. Odporúčam každému! Veľmi oceňujem, že do ničoho netlačíte, nechate pacientovi čas na premyslenie, že mu vysvetlíte aký je postup a v neposlednom rade i cenník. Ochotní, ľudskí, trpezliví odborníci. :) Samozrejme vrátane vždy usmiatých a vlúdnych žienok na recepcii. :) Ďakujem!

  Janka

 • Absolvovali sme s 2-ročnou dcérkou ošetrenie v premedikácií a musím povedať, že so všetkým som nadmieru spokojná. Už objednanie po telefóne bolo veľmi príjemné, všetko vysvetlili, oboznámili ma vopred s cenníkom pri ošetrení dieťatka a termín sme dostali hned na ďalší týždeň. Od roka sme riešili tento problém no na ostatných klinikách po informovaní bol stále nejaký problém, či už sa týkal veku, váhy alebo neskúsenosti s tak malým dieťatkom. Naozaj som tu v Shill Dental Clinic bola prekvapená aj s rýchlym termínom, prístupom a výsledkom, keby som vedela, volala by som skôr. Odporúčam a viem, že ak by nastal nejaký problém viem, kde máme vyhľadať rýchlu a kvalitnú pomoc. Naozaj ďakujeme :).

  Svetlana

 • Keď som prišla na túto kliniku, zistila som, že aj dlhotrvajúce problémy so zubami sa dajú rýchlo vyriešiť. A bezbolestne! Tu si človeka vypočujú a majú oňho naozaj záujem. Takto som sa nikdy predtým neusmievala. Ďakujem!!! 🙂

  Eva

 • Návšteva tejto kliniky bola veľmi príjemná. Pekné a moderné prostredie, milý, ústretový a veľmi ochotný personál. Vyšetrenie bolo bezbolestné a kvalitné. Musím vyzdvihnúť moderné technológie a nadštandardné služby – nová korunka mi bola nasadená v jednej návšteve. Ďakujem veľmi pekne 🙂 Vrelo odporúčam !

  Martina

 • Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii, ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky, ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov špeciálne doktorovi Masoodovi Dehghanovi ktorý momentálne pracuje v Prahe, pani doktorke Simone Kelemenovej a najaktuálnejšie pánovi doktorovi Paľovi Čurillovi obom z pobočky v Bratislave za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu, priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii.

  pacient SCHILL
  Lukáš

 • Mal som extrémne bolesti zuba. Narozdiel od iných zubných ambulancií s "pohotovosťou", ktoré odo mňa len vytiahli peniaze a povedali "na toto nemáme čas", tu ma ubezpečili, že doktorka na mňa čas naozaj má. A aj mala. Super príjemný prístup aj rýchle vyriešenie problému. Nikto nikoho nezavádza a s cenou sú transparentní a všetko povedia dopredu. A keď si predstavím tú bolesť, ktorej ma zbavili tak to stálo za každé €.

  Peter

Objednajte sa online

Sledujte svojich zubárov na Instagrame

schilldentalclinic

Dentálna hygienička s pacientkou pri dentálnej hygiene.
Primár Alexander Schill
Zubná korunka